Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

03.09.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Keyifli bir gün geçireceksiniz. Projelerinizi ortaya koyabilir ve yeni araştırmalar içine girebilirsiniz. Bu arada meydana gelen olayları çok detaylı bir biçimde analiz edebilirsiniz. Etkileyici kişilerin davranışları dikkatinizi çekecek ve siz de kendinizi yenilemek için harekete geçeceksiniz. Hırslı ve sert bir tavır içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Aslında arkadaşlarınız ve yakın çevreniz sizi destekliyor. Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve yaşam enerjiniz yükselecek. Sağlık sorunu olanlar iyileşmeye başladıklarını hissedebilirler.  

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bugün çevreyle iletişiminiz az olabilir ve bu da normale oranla daha farklı görüneceğiniz için yakınlarınızı meraklandırabilir. Neler düşündüğünüzü sorarlarsa onlara zihninizin içindekileri aktarmaktan kaçınmayın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün, zihninize takılan bir konu üzerinde çalışmalar yapmayı düşünebilirsiniz. Gün sonunda ortaya çıkardıklarınız ve değerlendirmeleriniz üzerine kapsamlı bir rapor sunmanız mümkündür.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sizin ortaya koyduğunuz plan veya programlarla ilgili fikir almak isteyen ya da fikir vermeye çalışan kişiler söz konusu olabilir.

Şimdilik bu kişileri oyalamanızda fayda var. Zira, birkaç gün içerisinde koşulsuz olarak herkes sizin yolunuzdan ilerlemeye ya da sizin bakış açınızı anlamaya başlayabilir. Ýmajınızda yapacağınız yenilikler olumlu değişikliklere neden olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde kararsızlık, tembellik veya netleştirilemeyen durumlar söz konusuyken, öğle sonrası saatlerde, parayla ilgili işler, alışverişler, ticaret başlıklı konular başta olmak üzere daha rahat akan ve üretken bir gündeyiz. Planlarımızı uygulamaya koyabilir, işlerimizi tamamlayabiliriz. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki konular gündeminizi meşgul edebilir. Bazı işlerinizde yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. Başkalarından beklediğiniz destek gelmeyebilir. İlişkilerinizde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Gün içinde sakin kalmanızda fayda var. İletişimde olduğunuz kişilerin tepkisini çekebilirsiniz. Üretkenliğinizi arttırmak için plan yapmalısınız.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bazı planlarınızı uygulamak için uygun fırsatların ortaya çıkması söz konusu olabilir. Ancak, bu işe atılmadan önce gerekli araştırmaları yapmalısınız.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde finansal konular, aşk hayatınız, kendi enerjinizi ve yeteneklerinizi sergileyeceğiniz alanlarda ve çocuklarınızla ilişkilerinizde problemler yaşayabileceğiniz bir zamanda iken, 17.00 sonrasında çok daha rahat iletişim kurabileceğiniz, aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde etkili paylaşımlarda bulunabileceğiniz, enerjinizin yükseldiği bir zamanda olacaksınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızla ilgilenmek isteseniz de öğleden sonra daha çok ortak parasal konulara yöneleceksiniz. Sosyal ortamlarda çekiciliğiniz çok yüksek. Bir arkadaşınızın size açılma olasılığı var.