Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

03.11.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz. Sürprizler ve değiştirici güce sahip etkileyici kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Ancak güç mücadelesi yapmayın ve güçlü kişileri karşınıza almaktan kaçının. Bugün meydana gelecek olan Güneş Tutulması sizi doğrudan etkilemiyor fakat tutulma anında açığa çıkacak olan kozmik enerjiyi kuvvetli hissedeceksiniz ve içinizden yükselen arzuları denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Ancak sevdiklerinizin ilgisi ve sıcak davranışları moralinizi yükseltecek. Bu arada iyimser kişilerin davranışlarını fazla sorgulamayın. Özellikle size yardımcı olmaya çalışanlara karşı daha nazik olmalısınız.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızda değişik durum ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Normal yaklaşımınızın dışında metotlar belirlemeniz gerekebilir. Bazı insanlar, kendilerini farklı bir bakış açısından görmenizi istiyor olabilirler.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İşlerinizle alakalı bazı eski konuları açıklığa kavuşturup bunların ağırlığından kurtulabileceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcılığınız ve hayal gücünüzü kullanarak sorunları aşacak yöntemleri bulabilirsiniz.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Başarı için çaba sarf edeceğiniz zamanlar var. Otorite figürleriyle iletişiminiz sorumlu olduğunuz konuları etkileyebilir. Meslek gruplarından kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler var.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sırt ve bel ağrılarına dikkat etmeli, ara ara kendinizi dinlendirmelisiniz. Hiç umursamadan bünyenizi yormanızın kötü sonuçları olacaktır unutmayın.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde finansal konular, aşk hayatınız, kendi enerjinizi ve yeteneklerinizi sergileyeceğiniz alanlarda ve çocuklarınızla ilişkilerinizde problemler yaşayabileceğiniz bir zamanda iken, 17.00 sonrasında çok daha rahat iletişim kurabileceğiniz, aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde etkili paylaşımlarda bulunabileceğiniz, enerjinizin yükseldiği bir zamanda olacaksınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugünden itibaren maddi alanlarda zorlandığınız konular üzerine eğilebilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar şanslı etkilere sahip olacaklar. Alım-satım ve değiş tokuş işleri için uygun bir dönem.