Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

04.06.2016 tarihli Terazi burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar duygularınızı yükseltecek. Değişik heyecanlar yaşayabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Duygularınız güçlü ancak duyacağınız bazı haberler kafanızın karışmasına neden olabilir. Eviniz ile ilgilenmeniz gerekebilir ve yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu arada ustalar, hizmetliler ve iş yaptığınız kişiler ile tartışmayın. Yanlış anlamalar olabilir. Dikkatinizi yükseltin ve aklınızdan geçenleri ortaya koymadan önce bir kez daha gözden geçirin. Kafanız karışık olsa bile anlayışlı ve yapıcı davranmayı başaracaksınız.  

Terazi burcunun bugün genel durumu

Duygusal yönünüz çevreyle daha samimi bir iletişim kurmanızı sağlayabilir. İnsanlarla aranıza mesafe koymadan içten sohbetler yapabilir, içinizdeki paylaşabilirsiniz. Bu paylaşımı en yakın olduğunuz kişilerle gerçekleştirmeye özen gösterin.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İş dünyasında öne çıkma dürtünüzün ağır basacağı bir dönem geçirebilirsiniz. Her zamankinden daha girişken olabilir, fırsatları değerlendirmek için daha çok çalıştığınızı görebilirsiniz. Fikirlerinizi sunmak konusunda da oldukça istekli olacaksınız.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz, ufuklarınızı genişletebileceğiniz bir gündesiniz. Yolculuklar, yeni insanlarla bir araya gelmek keyifli olacak.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yakın bir arkadaşınızla dertleşmek isteyecek kadar doldunuz. Ama özel hayatınızı ne kadar yakınınız olursa olsun paylaşmamanız gerektiğini unutmayın.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde finansal konular, aşk hayatınız, kendi enerjinizi ve yeteneklerinizi sergileyeceğiniz alanlarda ve çocuklarınızla ilişkilerinizde problemler yaşayabileceğiniz bir zamanda iken, 17.00 sonrasında çok daha rahat iletişim kurabileceğiniz, aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde etkili paylaşımlarda bulunabileceğiniz, enerjinizin yükseldiği bir zamanda olacaksınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Geleceğinizi ilgilendiren, seyahat ve eğitimle ilgili işlerinizde yakın çevre sorumluluklarınız size nefes aldırmayabilir. İş yaptığınız bazı insanları gözünüzde fazla büyütmekten kaçının.