Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

05.01.2016 tarihli Terazi burcu yorumu

Çok hareketli bir gün geçireceksiniz. Ani kararlar ve iletişim konusunda ortaya çıkan karışıklıklar kafanızı karıştırabilir. Bugün dikkat gerektiren konularda tedbirli olun. İddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Zihinsel faaliyetiniz artacak ve kendi düşüncelerinizin hızına siz bile yetişemeyeceksiniz. Bu arada çevrenizdeki kişilerin düşünce ve davranışlarının yavaşlığından veya anlamadıklarını düşünerek rahatsız olabilirsiniz. Ancak siz de yanlış anlamış olabilirsiniz... Sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve olayları fazla zorlamayın. İsteklerinizi ortaya koymak için acele etmeyin ve bu arada çevrenizin kıskançlığını çekecek davranışlarda bulunmaktan kaçının.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bir ilişkiniz veya yürütmekte olduğunuz bir çalışma, hiç beklemediğiniz şekilde önemli bir noktaya ulaşabilir. Bu gelişme, sosyal statünüzü de ilgilendirecek bir gelişmeyi getirebilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İşinizle ilgili önemli konulara yoğunlaşabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Zihninizi en çok meşgul eden konular, iş ilişkilerinin ortak menfaat ile ilgili yönleri olabilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İşe ait konularda belirsizliklere karşı dikkatli olun. Çözmeniz gereken olayları net görmekte zorlanabilirsiniz. Parasal konularda kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Maddi anlamda yeni kararlar almak için uygun bir günde değilsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda destek alabilirsiniz. Bazı işlerinizden feragat etmek durumunda kalabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kim olursa olsun sizden yaşça küçük olan hiç kimseyle bugün tartışmayın. Kavga başladığı gibi kalmayabilir sonuçları ağır olabilir, dikkat!

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün görüşmelerinizde, arkadaş çevrenizle ilgili konularda, sosyal etkinliklerde ve aşk hayatınızda beklentilerinizi yüzdeyüz karşılamayan etkiler sözkonusu olsa da, öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, ani tekliflere ve ilişkilerinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşamaya açık bir enerjiden geçmektesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Haftaya maddi konularda aceleci davranarak başlayabilirsiniz. Kolay para harcamaya meyilli olacaksınız. Aşk hayatınızda yanlış ifadeler, doğru kurulmayan cümleler başınıza iş açabilir.