Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

05.06.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Bugünlerde, biraz dik başlı, çok genç biriyle sorun yaşayacaksınız. Sorunu yaşarken de, bu ortamı kendinizin yarattığını anlayacaksınız. Kısa vadede onunla çelişkinizi halletmeniz mümkün değil. Onun biraz daha büyümesini bekleyeceksiniz. Geçmişle ilgili hala kopamadığınız bazı bağları, uzun zamandır zorluyor, koparmaya çalışıyorsunuz.

Aşk:

Artık ayrılığınız kesinleşti. Onu döndürmek için hiç bir şey yapmayı düşünmüyorsunuz. Oysa sizden bir hareket bekliyor. İlişkiniz boyunca bir türlü kavrayamadığınız sorumsuzluklarınızla şimdi yüzleşme fırsatı bulabilirsiniz.

İş:

Yetenekleriniz sizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmıyor. İş yaşamınızdaki sıkıntının geçici olduğunun farkındasınız. Genel bir sıkıntının parçası olduğunu biliyorsunuz.

Para:

Günlük yaşamınız dışında hiç bir şeyi düşünmüyorsunuz. Yakınlarınızın geleceğinizi düşünmenizle ilgili önerileri bir kulağınızdan girip ötekinden çıkıyor. Bir süre daha böyle devam edeceksiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Duygusal yaşamınızdaki tavizsizliğiniz bir gün sizi yalnız bırakabilir. Kendinizi gözden geçirmelisiniz.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, başkalarının yaşamını merak edebilir, birlikte olduğunuz ortamlarda onları tenkit edebilirsiniz. Birlikte olacağınız kişileri iyi seçmeli ve güvenebileceğiniz insanlarla çalışmalısınız. Düşüncelerinizi keskin bir şekilde dile getirdiğiniz için, bazen yakınlarınızda aranızda tartışma çıkıyor. Bugün temkinli hareket etmelisiniz.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugün ve yarın size romantik saatler vaat ediyor, evde oturmak için uygun günler değil! Hoş planlar yapabilir, umulmadık bir kişilerle iişkiler içerisine girebilirsiniz.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tamamlanması gereken işleri tamamlamak, halledilmesi gereken görevleri ve sorumlulukları yerine getirmek için uygun bir gün. Hayalgücünün ve yaratıcılığın artacağı akşam saatleri spritüel konulara zaman ayırmak için de uygun olabilir. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailevi konular bugün gündeminizi oluşturabilir. Toplumsal olaylardan kaynaklı kırılgan durumlar oluşabilir. Zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Ev hayatınızdaki olaylara yeniden yön vermek isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde sıkışmalar yaşanabilir. Akşama doğru hafta sonu için yeni planlar yapmak isteyebilirsiniz. Abartılı hareketlerden kaçınmalısınız.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Garantici yapınız bu sefer yanıltabilir sizi. İçinde bulunduğunuz olayları akışına bırakmak çok daha iyi olacaktır. Bugün kendinizi şımartmalısınız.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Akşam üzerine kadar olan zaman diliminde kalabalık ortamlar, seminerler, sunumlar, toplantılar ve etkinliklerde yer alabilir, takım çalışmaları ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Akşam saatlerinde enerjinizi toparlamak için sevdiğiniz insanlarla pozitif ve rahatlatıcı ortamlarda yer alabilir, enerji çalışmaları ve dinlenmeye zaman ayırabilirsiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Evinizle ilgili konularda kendinizi her zamankinden daha etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Yapacağınız her türlü şeyi iyi planlamanızı gerektiren bir süreçtesiniz. Bunu göz ardı etmeden hareket edin.