Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

05.07.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir fakat meydana gelen olaylar isteklerinizi değiştirmeniz için sizi zorluyor olabilir ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Bugün aktif ve hareketli bir gün geçireceksiniz ve pek çok işi aynı zamanda yapmak için gayret göstereceksiniz. Bu arada fiziksel güç gerektiren işler yapabilirsiniz ancak kendinizi çok fazla yormaktan kaçının ve sağlığınıza özen gösterin. Bu arada sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanabilir ve ilişkilere bakış açınız değişebilir. Yolculuk yapmak veya seyahat hazırlıkları sizi keyiflendiriyor. Fakat harcamalarınıza özen gösterin ve bütçenizi dikkatli yapın.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Ev yaşamının ön plana çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. Akşam evinizde sevdiğiniz kişileri ağırlamanız mümkündür. Yakın akrabaları ziyarete gitmek ve hoş vakit geçirmek de günün konuları arasında yer alabilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Ev yaşamının ön plana çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. Akşam evinizde sevdiğiniz kişileri ağırlamanız mümkündür. Yakın akrabaları ziyarete gitmek ve hoş vakit geçirmek de günün konuları arasında yer alabilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay kombinasyon burcunuz Kova'da ilerlerken, sosyal yaşantınızda farklı fikirlerin çeliştiği ortamlarda olacak ve bundan büyük bir keyif alacaksınız. Jüpiter'in konumu rutin çalışmalarınızın genişlemesine neden olacak. Keyifli yaşamanın püf noktalarını keşfetmeniz sonucunda hayatınızın farklı yönleri ortaya çıkacak.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Pire olmayan yerde pire savar satabilecek yetenekte olduğunuz aşikar, ama asıl önemli olan, bu yeteneğinizi doğru alanda kullanıp kullanmadığınız sorusu.

Bu hafta sonu enerjinizi istediğiniz yerde kullanıp kullanmadığınızı daha detaylı düşünmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. Ýlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Keyif veren konular, iyimserlik devam ediyor. Aşkta ve yaratıcı konularda dışadönüksünüz. Arkadaşlıklar da keyifli.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başarılarınızı herkes biliyor kendinizi çok yormanıza hiç gerek yok. Bugün gerçekten çok şanslısınız ve her şey sizin için çok iyi gidecek gibi görünüyor.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde kendinizi ve enerjinizi yüksek bir motivasyonla ifade ederken, eğitimler ve yolculuklardan fayda elde edebilir, keyifli görüşmeler yapabilirsiniz. İlişkilerinizdeki olası problemlerde kendinizi daha sakin ve ılımlı ifade etmeye ihtiyacınız olacağı bir gündesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Tatilde, seyahatinizde veya yabancı ortamlarda güzel konuşmalar, teklifler, keyifli oluşumlar söz konusu olabilir. Gruplarla hareket etmek isteyecek ve işlerinizin karşılığını alacaksınız.4 TEMMUZ 2015 TERAZİ BURCU YORUMUGeleceğinize yönelik işlerde, sosyal çevrenizde önemli konuşmalar ve görüşmeler gündeme gelecek. Arkadaşlarınız ve sizi destekleyenler konusunda kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz.3 TEMMUZ 2015 TERAZİ BURCU YORUMUEviniz ve ailenizle ilgili konular hayatınızın önemli bir parçası olabilir. Sorumluluklarınızla ruhunuzu rahatlatabilirsiniz. Kendi iç kaynaklarınız size doğru yolu gösterecek, merak etmeyin.2 TEMMUZ 2015 TERAZİ BURCU YORUMUDolunay enerjinizi ailenize ve ev konularına ayırmanız gerektiğini anlatıyor. Ailenizi ihmal etmeyin ve gereken ilgiyi onlara gösterin. Özel hayatınızda sevdiğiniz size farklı davranmak isteyebilir.