Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

05.11.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Her zaman yaptığınızdan daha farklı şeyler yapmak isteyebilir, ilginç organizasyonlara ilgi duyabilirsiniz. Bu arada yabancılar ile ilişkilerinizde tedbirli olun. Yurt dışı ve yabancı ülkeler ile ilişkileriniz yoğun olabilir fakat karşılaştığınız olaylar ve kişiler sizin beklediğinizden daha farklı davranabilirler ve siz de bu durumdan etkilenebilirsiniz. Dostlarınızın ilgisi ve desteği ile olaylara bakış açınızı değiştirmeniz mümkün. Bu arada bir yabancıya aşık olabilirsiniz fakat hayata bakış açınızı değiştirmeniz gerekebilir. Detaylar ile fazla ilgilenmeseniz iyi olacak. Günün ilerleyen saatlerinde daha iyimser olacaksınız.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bir ilişkiniz veya yürütmekte olduğunuz bir çalışma, hiç beklemediğiniz şekilde önemli bir noktaya ulaşabilir. Bu gelişme, sosyal statünüzü de ilgilendirecek bir gelişmeyi getirebilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İşinizle ilgili önemli konulara yoğunlaşabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Zihninizi en çok meşgul eden konular, iş ilişkilerinin ortak menfaat ile ilgili yönleri olabilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bilemediğiniz konular yüzünden kayıplar yaşayabilirsiniz. Gizli kalan konulara karşı kabullenme içinde olacağınız zamanlar içindesiniz. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız artabilir. İşleriniz bürokratik engellere takılabilir. Daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Sabırlı olmaya özen gösterin.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sabrınızın mükafatını almaya hazır olun. Çok yorulmuş olabilirsiniz ama bunlara değdiğinizi göreceksiniz. İş değişikliği düşünen Teraziler iyi araştırın.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde geçmişte yaşadığınız size yetersiz ve değersiz hissettiren olaylara takılabilir, geçmişi yoğun olarak düşünebilir ve ruhsal olarak kendi kendinizi üzebilirsiniz. Oysa ki bu atmosferi enerji çalışmaları, dua ve meditasyona kullanmanız sizi rahatlatacaktır. Öğleden sonraki zaman dilimine dek, sağlık ve iş hayatı konusunda problemler yaşayabilirsiniz. Akşamüzerinden gece yarısına dek, finansal konularda başarı ve özgüveninizin yükselmesi ile sabah saatlerinde yaşadığınız olası üzüntüleri geride bırakacağınız kaliteli bir zaman başlıyor.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda güzel çözümlere ve anlaşmalara çok yakınsınız. Kendi başınıza olmaktan mutluluk duyacağınız bir dönemdesiniz ama arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmayacaklar.