Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

06.01.2016 tarihli Terazi burcu yorumu

Sevgiye ihtiyacınızın olduğu bir dönem ve bugün eski dostlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçireceksiniz ve duygularınızın değişmiş olduğunu anlayacaksınız. Yakınlarınızın yaşadığı olaylar yüzünden kafanız karışmış olabilir veya yapmanız gereken işleri planladığınız gibi uygulamanız zor olabilir. Alacağınız davetler, geri çeviremeyeceğiniz misafirler veya yardımcı olmanız gereken yakınlarınız nedeniyle işlerinizi ertelemeniz gerekebilir. Her şeyi bir anda yapmaya çalışmayın ve kendinizi fazla zorlamayın. Bu arada sevdiğinizi ihmal etmeyin.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Yakın çevrenizin bazı şeyleri gizlediğini düşünebilir ve bunları öğrenmeye çalışabilirsiniz. İnsanları fazla zorlamayın; kendilerine saklamak istedikleri şeyler olabilir. Yardımınıza ihtiyaç duyarlarsa zaten kendiliklerinden geleceklerdir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Anlaşmalar ve bunlara ilgili görüşmeler için yapılacak seyahatler gündeme gelebilir. Bir yolculuk için gerekli hazırlıkları ve ayarlamaları yapmaya başlayabilirsiniz. Bazı görevlerinizi bir arkadaşınıza devretmeniz mümkündür.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Parasal kaynaklarınızla ilgili yeni yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. Bütçeniz konusunda alacağınız fikirlere sorgulayıcı yaklaşmalısınız. Risk alma eğiliminde olabilirsiniz. İşlerinizde bitişler olabilir. İş arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Yaşadığınız sorunlara karşı kabullenici olmak sizi rahatlatacaktır. Sabırlı olmalısınız.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizde kendinizi köşeye sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Pratik zekanızla üstesinden geleceksiniz. Sizi çekemeyenleri duymayın yeter.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde arkadaş çevreniz, kariyer gelirleriniz, plan ve projelerinizin tanıtımı, toplantılar ve sosyal ortamlarla ilgili geçici problemler, endişelere hissedebilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek iletişim gücünüzün ve motivasyonunuzun yükseleceği görüşmelerden fayda elde edebileceğiniz, sosyal ortamlarda daha fazla ön plana çıkacağınız bir zaman sözkonusu olacak.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda ve yakın çevre ilişkilerinizde sorunlara açıksınız. Yakın çevrenizin sağlığında bozulmalar yaşanabilir. Aşk hayatınızda birtakım ifade sorunları ve yanlış anlaşılmalar oluşabilir.