Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

06.05.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Genel olarak olumlu etkiler altında olacağınız ve yaşamdan zevk alacağınız bir gündesiniz. Oldukça enerjiksiniz ve bu enerjinizi iyi kullanabileceksiniz. Kişisel zevklerinizi gerçekleştirmek için bazı fırsatlar yakalayacaksınız ve hoşunuza gidecek ortamlarda bulunabilirsiniz. Ailenizle aranızdaki seviyeli ilişki size büyük yarar sağlıyor.

Aşk:

Sevgilinizin yanında çok mutlu oluyor ve her dakikanızı ona ayırmak istiyorsunuz. Bugün akşam saatlerinde onunla buluşmak isteyebilirsiniz fakat bu isteğiniz gerçekleşemeyecek.

İş:

Özel hayatınız ve işiniz arasındaki dengeyi bir türlü tutturamadınız ve bu sizi çok yıpratıyor. Bu konuda güvenebileceğiniz ve iyi tanıdığınız insanlardan yardım istemelisiniz.

Para:

Bütçenizi aşan harcamalar yaptınız ve bunun zararlarını yeni yeni görmeye başladınız. Parasal konularda kontrolü elinizden bırakmamalısınız yoksa parasal sıkıntılar çekebilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün aşırı duygusal davranmaktan ve ani tepkilerde bulunmaktan kaçınmalısınız


Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Evinizi ya da ailenizi ilgilendiren konularda uzun zamandır yapmayı beklediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz ya da meydana gelen yenilikler hoşunuza gidebilir. Ev değiştirmek de içinde olmak üzere, sonunda beklediğiniz an gelmiş olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Boğa burcundaki Güneş ve Oğlak burcundaki Pluton arasındaki olumlu açı, birkaç gün için pek çok şeyi yapabilmemiz için bize gereken desteği sağlayacaktır. Kendimize güvenimiz ve başladığımız işleri bitirme şansımız yüksek olabilir. Bize yardımı dokunabilecek kişilerden yardım ve destek alabiliriz. Ancak, daha esnek olunması ‘’ İleri! Daha da ileri!’’ modunun olası kişisel zararlarına karşı tedbirli olunması gerekebilir. Psikolojik anlamda halledilmesi gereken veya çözülmesi lüzumu olan problemler varsa, bunun için de uygun ortam oluşacaktır. Öğle sonrası saatler, anlaşmalar, ticaret, hukuk, sözleşmeler ve görüşmeler anlamında olumlu etkiler var. Akşam saatleri de hoş gelişmelere ve bazılarımız için ufak tefek sürprizlere açık. Özellikle Boğa ve Oğlak burçları cesaretle hareket edebilirler veya olumlu gelişmelere çok açıklar. Her ne kadar olumlu etki alsa da, İkizler burçları bu etkiden en az yararlanan burç olabilir. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yazışma ve konuşmaların yoğun olduğu bir gündesiniz. Yakın çevrenizdekilerle iletişiminiz gündeminizi etkileyebilir. Kriz yaratan durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Finansal konularda otorite olarak gördüğünüz kişilerden yardım alabilirsiniz. İlerleyen saatlerde iletişiminiz daha akıcı ve rahat hale gelecektir.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Motivasyon gücünüz oldukça yerinde. Ay'ın bulunduğu konum; aşk ilişkilerinizde bazı yeniliklere neden olmasına rağmen, duygusal bağlarınızın güçlü olması yüzünden, pek fazla etkilenmeyeceksiniz. Onunla bir çok aktiviteye imza atabilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda bulunacak ve hoşlanacağınız saatler geçireceksiniz.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün sohbeti, muhabbeti bol ve keyifli olan insanlarla bir arada olacaksınız. Yakın çevrenizde yer alan pozitif bakış açısına sahip kişilerin kıymetini bilin. Olumlu düşünüp, olumlu hareket etmenin faydası büyük olacak bugün.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.