Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

06.07.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Olayların çok hızlı değiştiğini düşünebilirsiniz. Aceleci ve hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmanız gerekiyor. Daha hızlı olmaya çalışmayın. Şu aralar çevrenizdeki herkes size çok yavaş gelebilir ve tahammülsüz olabilirsiniz. Bugün alacağınız teklifler sizi heyecanlandıracak. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Yeni sorumluluklar alabilir ve daha çok kazanmak isteyebilirsiniz. Özellikle şu aralar parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir. Harcamalarınıza özen gösterin ve yatırım yaparken bütçenizi çok fazla aşmamaya gayret gösterin. Olabileceklerden daha fazlasını istediğiniz bir dönem. Makul olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Sevdiklerinizin desteğini almak, kendinize olan güveninizi yükseltecek.

Terazi burcunun bugün genel durumu

İnsanlar bugün sizi rahat ettirmek için çok çalışabilirler. Bir süredir yapmakta olduğunuz yardımlar karşılığında onlar da şimdi sizin için bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Kendinizi bırakın ve günün tadını çıkarın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İnsanlar bugün sizi rahat ettirmek için çok çalışabilirler. Bir süredir yapmakta olduğunuz yardımlar karşılığında onlar da şimdi sizin için bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Kendinizi bırakın ve günün tadını çıkarın.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygularınızda aşırıya kaçmaktan korkuyor gibi bir haliniz var. Oysa yaşamı öylesine derin algılıyor ve içinizde hissediyorsunuz ki, yapmak istediklerinizin çevresel koşullara bağlı olarak gelişmesi, canınızın sıkılmasına neden oluyor. Titiz ve detaycı tavrınızla çevrenizi sıksanız bile, bugün Ay'ın bulunduğu konum, size olumlu destek verecek.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişiler kendilerini engellediğinizi, yollarına çıktığınızı veya sizi zorlamak gerektiğini düşünerek sizi tartışma ortamlarına ya da güç mücadelelerine çekebilirler.

Politik olmaya çalışmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Ağustos ortalarına kadar gergin etkilerin hakim olabileceği bir sürece giriyoruz, ama dengeleyici açıların da bulunması olayların Mart ve Nisan aylarında olduğundan daha hafif nitelikte olabileceğine işaret ediyor. Güneş ve Pluton arasında oluşan ters açı önümüzdeki 10 gün içinde, önemli pozisyondaki kişilerle ilişkilerimizde zorlanmalara, tehlikeli durum ve kişilerle karşılaşma olasılıklarına, öfke ve gerilime neden olabilir. Saldırgan kişi, grup ya da ülkeleri gündeme taşıyabilir. Bu konuda dün daha detaylı bir yazı kaleme almştım. Bugün üzerine çok fazla ek yapmayıp, sadece Balık burcunda bulunan Ay’ın olumlu açılarının gün içerisinde gerek ilişkilerimizde, gerekse enerji harcanması gereken işlerde destekleyici olacağını söylemek istiyorum. Öğle sonrası saatlerde, detaylı çalışma ve analitik düşünme yeteneklerimiz yüksek, istediğimiz kişilerle olumlu diyaloglar kurabilir veya yardım isteyebiliriz. Duygusal ve manevi çalışmalar yapmak için de uygun saatlerde olacağız. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Endişe duyduğunuz konular bugün keyfinizi kaçırabilir. Finansal konularda yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. Ortaklı para konuları gündeminizi etkileyebilir. Duygusal yönden sizi bağlayan durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Öğleden sonra daha akıcı temalar söz konusu. Karar vermek için uygun zamanlar var.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Partnerinizle geleceğe yönelik önemli kararlar arifesindesiniz. Onun da fikirlerine önem verirseniz daha başarılı olursunuz. PARA: Parasal konulara bugün hiç kimseyi karıştırmayın. Sizin aklınız zaten yeterli. Daha fazla kanıta ihtiyacınız yok. SAĞLIK: Kan dolaşımı sorunu oluşabilir. Aldığınız bazı ilaç türlerinin yan tesirlerini doktorunuzla görüşmelisiniz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde güzelliğiniz ve zekanızla ön planda olacağınız, ikili ilişkilerinizde muazzam olumlu etkiler aldığınız, seyahatler, eğitimler ve görüşmelerden mutlulukla ayrılacağınız pozitif bir zamandasınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınızda ortaya koyacağınız performansla, hem kendi, hem de patronlarınızın kazancında artış sağlayabilirsiniz. Aile hayatınızda mücadeleleriniz devam ediyor, ilişkiniz bozulabilir.