Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

07.01.2016 tarihli Terazi burcu yorumu

Çocuklar, kardeşler ve arkadaşlarınızın ihtiyaçları yüzünden kafanız karışmış olabilir ve duyduklarınızdan etkilenmiş olabilirsiniz. Bu arada uzun zamandır görmediğiniz eski tanıdıklarınız ile ilgili duyacağınız haberlerden de etkilenebilirsiniz. Fakat bütün bunlar düşüncelerinizi değiştirmeye zorluyor. Bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirseniz, fikirleriniz de değişecek ve sorunları çözmeniz kolay olacak. Fakat sabırsız ve tahammülsüz olabilirsiniz ve çevrenizdeki kişileri zorlayabilirsiniz. En iyisi keyif aldığınız ortamlarda dolaşın ve karar vermek için acele etmeyin.

Terazi burcunun bugün genel durumu

İç dünyanızda olan bitenleri tanımanız sayesinde, dış dünyaya yansıttıklarınızın ifade şeklini de dürtüleriniz değil, kendiniz belirleyeceksiniz. İleriki günlerde yaklaşımlarınız değişirse, bu değişimin temelleri bugün atılabilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İş çevrenizde olan bitenleri farklı bir pencereden izlemenizi gerektirecek şartlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün, bazı kişilere daha farklı davranmak, planları yeni bir yöntem ile uygulamaya koymak gerekebilir. Şartlara direnmeyin.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gündeminiz hareketli olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda çok fazla yazışma ve konuşma var. Gün içinde dikkatsizlikten kaynaklanan hatalar yapabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek istediğiniz konularda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Gençlerle ilgili sosyal konular ilginizi çekebilir. Birikmiş işlerinizi toparlama fırsatı bulacaksınız.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Aşıklar... Aşk hayatınıza taze kan geliyor. Yalnız Teraziler çekingence açılmasını bekledikleri kişiden aşk teklifleri alabilir.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Işığınızı, enerjinizi ve yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyip, ilişkilerinizde güzel bir teklifle karşılaşabileceğiniz, basın, yayın, yurtdışı bağlantılı işler, yolculuklar, eğitimler ve medyadan destek görebileceğiniz, ilişkilerinizde etkili iletişim kurabileceğiniz pozitif bir günden geçmektesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızda önemli kararlar alacaksınız. Yapacağınız yardımlarla güçlü kişiliğinizi aile büyüklerinize gösterebilir, ailenizdeki güç sahibi bir insandan destek görebilirsiniz.