Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

07.06.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Güne heyecanlı ve biraz gergin başlayabilirsiniz. Hayal ettiğiniz veya beklediğiniz gelişmeler istediğiniz gibi olmayabilir ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Kendinizi kaygılara kaptırmayın ve ortaya çıkan sorunları çözmek için odaklanın. Böylece yaratıcı çözümler bulabilirsiniz ve bu arada kendiniz ile ilgili farklı özelliklerinizi keşfedebilirsiniz. Parasal konulara yönelik ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve bunun gerilimini hissediyor olabilirsiniz. Ancak geriliminizi çevrenize yansıtmasanız iyi olacak. Kendinizi ve olayları zorlamayın. Teknoloji veya ilginç konular ile ilgilenen kişiler ile tanışabilir ve farklı ortamlarda bulunabilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bugün, iyimser olmanızı sağlayacak etkiler almanız mümkündür. Ancak; bazı konular üzerinde düşünürken hoşunuza gitmeyen noktalara takılıp kalabilirsiniz. Bundan kaçının. Çevrenizden yardım isteyin.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Kendinizi rahat ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Bu, insanların hoş sohbetinize çekilmesini sağlayabilir. Sosyal ortamlara girin. Özel olduğunu düşüneceğiniz bir insan sizinle ilgilenebilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yaşamınızda etkisi uzun sürecek başlangıçlar için önemli bir dönem. Yine partnerinizin düşüncelerinden etkilenecek, duygusal ilişkilerinize zengin bir duygu potansiyeli kazandıracaksınız. Derin bir deneyim içinde olduğunuz ilişkilerinizi sorgulamak için iyi bir dönem içinde olacaksınız. Zorluk çıkaran olaylar üzerine odaklaşacaksınız.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ortaklık, iş birliği veya ilişkilere bağlı bazı iş veya olayların istediğiniz yönde gelişmesini istiyorsanız, bu alanda daha fazla çalışmanız gerekiyor.

Bu esnada, çok fazla tartma, ölçme ve buna göre pozisyon alma stratejinizi bir kenara bırakmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Satürn olumlu açıları, bugünlerde geleceğe dönük daha somut adımlar atmamıza ve kararlar almamıza yardım edebilir. Belli bir çizgide gitmeyen ilişkilere yön verilebilir veya ilişkiler daha ciddi bir platforma taşınabilir. Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler. Maddi anlamda riskli olmasına rağmen atılmış bazı adımlar bir şekilde lehte bir çizgiye oturabilir ya da yaratıcılığımızı bir şekilde maddiyata çevirme fırsatı bulabiliriz. Estetikle, sanatla veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda para kazanma şansı doğabilir. Dayanıklı eşyalar almak veya uzun vadeli ilişkiler kurmak için de güzel günler. Yaşça büyük veya tecrübeli kişilere fikir danışılabilir. Sosyal açıdan hareketli, farklı olanaklara açık bir haftasonundayız. Seçim günü gökyüzü konumunu dün yazdığım için bugünü genel haftasonu yorumlarına ayırdım. Kaçıranlara duyurulur. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi daha akıcı ve yaratıcı ifade edebileceğiniz, eğlenceli koşullar var. Aşkta ve arkadaşlıklarda hareketlilik dikkat çekiyor.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşk rüzgarları başınızı döndürüyor. Bundan keyif almak yerine huysuzluk yapıp mutluluğunuzu bozmayın. Yaşadığınız güzel günlerin keyfini çıkarın.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerine dek patronlarınız, aileniz ve ilişkilerinizde iletişim hataları yaşayabilir, geçici bir motivasyon düşüklüğü hissedebilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminde enerjiniz hızla yükselirken, ilişkilerinizde olası sorunlarda sakin ve ılımlı davranmalı, sportif faaliyetler ve sosyal etkinliklere giderek enerjinizi bu alanlara yönlendirmeyi tercih etmelisiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün arkadaşlarınızla yapacağınız önemli organizasyonlar devrede olabilir. İlişkilerinizde sağlam ve kararlı adımlarla ilerleyeceksiniz. Yeni yerler ve yeni insanlar sizi daha rahat harekete geçirecek.