Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

07.07.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz ve kendinizi yenilemek için kuvvetli arzular hissedebilirsiniz. Güçlü kişilerden etkilenebilirsiniz ve meydana gelen olaylar bilinçaltınızın derinlerinde saklı olan unutulmuş isteklerin uyanmasına neden olabilir. Olaylar karşısında tahammülsüz ve sert bir tavır içinde olabilirsiniz fakat sevdiğiniz konular ile ilgilenmek ve dostlarınız ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek. Çeşitli davetlere gidebilir, ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Dışarı çıkmak, çevre gezileri ve sportif faaliyetler rahatlatıcı olacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Yeni ilişkiler kurduğunuz insanlar size bugün oldukça etkileyici gelebilirler. Yine de bu kişileri iyi inceleyin. İlişkilerinizi gelecekte ne kadar ileri götürebileceğinizi doğru biçimde değerlendirin.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Maddiyatla ilgili olarak yoğun bir gün geçirmeniz mümkündür. Ek kaynak bulmak, en azından ek kaynak yaratmak için kullanılabilecek bazı fikirler üretmekle görevlendirilebilirsiniz.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, çevrenize tepki vermemek için direnebilirsiniz. İnatçı tavırlarla yaklaştığınız her olay, size sıkıcı bir şekilde geri gelecektir. Sadece kendinize güvenmekle hata ediyorsunuz. Bugün, çevrenizle işbirliği içine olmanız gereken bir gün. Yakın görüşlerinizi alacağınız kişilerle yoğun iletişime dayalı konuşmalar yapacaksınız.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı girişimleriniz, planlarınız, iş birlikleriniz ya da anlaşmalar konusunda kafanızın bir köşesinde soru işaretleri ya da şüpheler varsa, kalbinizin sesini dinlemenizde fayda var.

Tüm burçlar için gün geneli: Duygusal ve birbirimizi anlamaya çalışacağımız bir günde olmamıza rağmen, gerek haftanın gergin etkileri gerekse öğle saatlerindeki Ay’ın ters açısı nedeniyle, öğle saatlerinde tartışmalardan uzak durmakta, kırıcı konuşmamaya veya yanlış anlaşılmalara dikkat etmeye dikkat etmekte fayda var. Akşamüzeri saatlerinden itibaren ise, koşullar rahatlamaya başlıyor. Ancak gün genelinde aksi tepkiler vermekten, alelacele hareketlerden veya kararlar almaktan kaçınmakta fayda var. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ortak para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Size kriz yaratacak konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Finansal konularda yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Yenilenme içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde eşinizle zaman geçirmek ve uyumlu olmak önemli olabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Sessizlik... Bugün kartınızın da belirttiği gibi yalnızlık durumunda bulunmak istiyorsunuz. Partnerinizle ayrı geçirdiğiniz günlerin acısını bugünün içine sığdırıyorsunuz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kariyer ve iş hayatınızla ilgili muazzam destekler alırken, yeteneklerinizi ve çalışmalarınızı en iyi şekilde sergileyebilir, finansal konularda sevindirici haberler alabilirsiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, duygu değişkenliğiniz fazla olabilir. Kafanız bazı konularda karışık. Parasal bağlantılarınız için harekete geçebilirsiniz. Sosyal çevrenizde güzel etkileşimler söz konusu olacak.