Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

08.03.2016 tarihli Terazi burcu yorumu

Sabah saatlerinde kendinizi canlı ve iyi hissedeceksiniz. Dikkatinizi isteklerinize yöneltecek ve sizi zorlayan durumlara yönelik sevgi ve anlayış ile bakacaksınız. İstekleriniz sizi zorluyor olabilir ancak bugün daha yapıcı ve kararlı bir tavır sergileyebilirsiniz. Moraliniz yükseliyor ve kendinizi daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Dostlarınız ile görüşebilir, sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Dışarda olmak ve keyif aldığınız konular ile ilgilenmek sizi rahatlatacak ve geriliminizin dağıldığını hissedeceksiniz.  

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bugün çevreyle iletişiminiz az olabilir ve bu da normale oranla daha farklı görüneceğiniz için yakınlarınızı meraklandırabilir. Neler düşündüğünüzü sorarlarsa onlara zihninizin içindekileri aktarmaktan kaçınmayın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün, zihninize takılan bir konu üzerinde çalışmalar yapmayı düşünebilirsiniz. Gün sonunda ortaya çıkardıklarınız ve değerlendirmeleriniz üzerine kapsamlı bir rapor sunmanız mümkündür.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla daha iyi organize olacağınız imkanlar var. Size hizmet eden kişiler gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde sorumluluklarınızı planlamanız sizi rahatlatacak. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmalısınız. Gün içinde görüşmelerde artış olabilir. Abartılı tavırlardan uzak durmanızda fayda var.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

BAZI maliyeti yüksek ürünleri satın alacaksınız. Ancak gözünüze kestirmeden önce para biriktirirseniz mali sıkıntınızı da hafifletmiş olursunuz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde aile yaşamınıza ve ailevi konulara odaklanabilir, onların problemleri ile meşgul olabilirsiniz. Hayatınızla ilgili yeni kararlar alabileceğiniz bugün, ilişkilerinizde daha sıcak ve sevgi dolu tavırlarla yaklaşmayı tercih etmelisiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş ve sağlık alanlarınızda kadersel birtakım olaylarla karşılaşmanız mümkün. Bir yandan da “Bana bir şey olmaz” tavrınızı gün boyunca sürdüreceksiniz. Gece saatlerine dikkat.