Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

08.04.2016 tarihli Terazi burcu yorumu

Hareket halinde olmak geriliminizi azaltıyor fakat duygularınızı denetlemeniz bugün biraz zor olabilir. Karşılaştığınız olaylara ve kişilere duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Sorunları büyütmeyin ve yapıcı davranmak için gayret gösterin. Özellikle sizden daha farklı görüşe sahip olan ve yaşam tarzı sizden farklı olan kişiler ile ilişkilerinizde daha tedbirli davranmanız gerekiyor. Marjinal kişiler size çekici gelebilir fakat duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. İsteklerinizi ve kararlarınızı değiştirmeye zorlayan durumlar karşısında aceleci davranmamaya özen göstermelisiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Doğrudan çalışarak kazanılmış para olarak sayılmayan bir miktar gündeme gelebilir. Gelişmeler sizin için sürpriz olabilir ama bunun işaretlerini aldığınızı fakat fark etmemiş olduğunuzu da anlayabilirsiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Uzun görüşmelerin ön plana çıkabileceği bir döneme gireceksiniz. İletişimin açık olmasından faydalanıp konuşmayı sonraya bıraktığınız konuları da gündeme taşıyabilir, birçok alanda ilerleyeceğiniz yolu çizebilirsiniz.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde denge arayışı içinde olabilirsiniz. Sizi uğraştıran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz işlerinize yön vermek isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki hassasiyetler sizi zorlayabilir. Açık düşmanlarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her zaman olduğundan daha temkinli davrandığınız bir dönemdesiniz. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği ile moraliniz yükselecek ve korkularınız azalacak.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca sizin için önem teşkil edebilecek görüşmelerde yer alabilir, ikili ilişkiler ve özel hayatınızda sürpriz tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Haberleşme, görüşmeler ve yakın çevre ilişkilerinde fırsatlar elde edebileceğiniz bugün, akşam saatlerinde iletişim alanında geçmiş düşüncelere yer vermemeye ve bugüne odaklanarak sevdiklerinizle iletişim kurmaya yönelmeniz faydalı olacaktır.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yeniay, özel hayatınızla ve ilişkilerinizle ilgili kararlarınızı destekleyecek. Hem ikili ilişkilerinizde hem de ortaklaşa işlerinizde karşınıza çok ilginç fırsatların çıkacağı bir dönemdesiniz.