Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

08.06.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Ancak bugün duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile görüşebilirsiniz. Sürpriz misafirleriniz olabilir ve ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Biraz huzursuz ve gergin olabilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve karar vermek için acele etmeyin. Şimdilik olayların gelişmesini izleyin. Farklı çevreler ve ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve olaylara bakış açınız tamamen değişebilir. Bu arada bütçenizi aşan harcamalar yapmasanız iyi olacak. Kendinizi ve çevrenizdeki kişileri zorlamaktan kaçınmalısınız.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bugün, iyimser olmanızı sağlayacak etkiler almanız mümkündür. Ancak; bazı konular üzerinde düşünürken hoşunuza gitmeyen noktalara takılıp kalabilirsiniz. Bundan kaçının. Çevrenizden yardım isteyin.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Kendinizi rahat ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Bu, insanların hoş sohbetinize çekilmesini sağlayabilir. Sosyal ortamlara girin. Özel olduğunu düşüneceğiniz bir insan sizinle ilgilenebilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Aşırı çalışkanlığınız çevrenizde size olumlu puan kazandırırken, çalışma gücünüzü ikiye katlıyor. Bugün iş yerinizde duygusal desteğe ihtiyacınız var. Eğer çevreden zorlayıcı etkiler olmazsa, ele aldığınız her işi ideal yaparsınız. Birlikte çalıştığınız kişilerin kişisel yeteneklerine çok dikkat ediyorsunuz.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ortaklık, iş birliği veya ilişkilere bağlı bazı iş veya olayların istediğiniz yönde gelişmesini istiyorsanız, bu alanda daha fazla çalışmanız gerekiyor.

Bu esnada, çok fazla tartma, ölçme ve buna göre pozisyon alma stratejinizi bir kenara bırakmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Satürn olumlu açıları, bugünlerde geleceğe dönük daha somut adımlar atmamıza ve kararlar almamıza yardım edebilir. Belli bir çizgide gitmeyen ilişkilere yön verilebilir veya ilişkiler daha ciddi bir platforma taşınabilir. Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler. Maddi anlamda riskli olmasına rağmen atılmış bazı adımlar bir şekilde lehte bir çizgiye oturabilir ya da yaratıcılığımızı bir şekilde maddiyata çevirme fırsatı bulabiliriz. Estetikle, sanatla veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda para kazanma şansı doğabilir. Dayanıklı eşyalar almak veya uzun vadeli ilişkiler kurmak için de güzel günler. Yaşça büyük veya tecrübeli kişilere fikir danışılabilir. Sosyal açıdan hareketli, farklı olanaklara açık bir haftasonundayız. Seçim günü gökyüzü konumunu dün yazdığım için bugünü genel haftasonu yorumlarına ayırdım. Kaçıranlara duyurulur. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Endişe duyduğunuz konularda yeni arayışlara girebilirsiniz. Hareketli bir gündeminizi olabilir. Kriz yaratan konulara karşı dikkatli olmalısınız. İletişim içinde olduğunuz kişilere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Duygusal yönden bağlayıcı durumlar kontrol edemeyebilirsiniz. Sizden daha güçlü kişilerden destek alabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

GECİKMİŞ ödemeleriniz canınızı sıkabilir. Bugün kim olursa olsun tutamayacağınız sözler vermeyin. Dargınlıklar yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğlen saatlerine dek içsel olarak geçici gerginlikler hissedebilir, genel sağlık durumunuzla ilgili kaygı üretebilir, ilişkilerinizde anlık problemler ve öfkelenme sorunu yaşayabilirsiniz. Oysa öğleden sonradan geceyarısına dek olan zaman diliminde motivasyon ve moraliniz son derece yükselirken, kendinizi pozitif hissedecek ve ilişkilerinizde uyum ve mutluluğu daha fazla görebileceksiniz. Seyahatler, ilişkilerdeki buluşmalar ve önemli konuşmalar için akşam saatlerinin enerjisini kullanmanız faydalı olacaktır.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlarda ve kalabalık yerlerde seyahat, eğitim ve grupsal faaliyetleriniz hızlanacak. Bu alanlarda önemli şanslar yakalayabilirsiniz. Konuşmalarınız ve bağlantılarınız kuvvetleniyor.