Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

09.03.2016 tarihli Terazi burcu yorumu

Sabah saatlerinde kendinizi canlı ve iyi hissedeceksiniz. Dikkatinizi isteklerinize yöneltecek ve sizi zorlayan durumlara yönelik sevgi ve anlayış ile bakacaksınız. İstekleriniz sizi zorluyor olabilir ancak bugün daha yapıcı ve kararlı bir tavır sergileyebilirsiniz. Moraliniz yükseliyor ve kendinizi daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Dostlarınız ile görüşebilir, sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Dışarda olmak ve keyif aldığınız konular ile ilgilenmek sizi rahatlatacak ve geriliminizin dağıldığını hissedeceksiniz.  

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bugün çevreyle iletişiminiz az olabilir ve bu da normale oranla daha farklı görüneceğiniz için yakınlarınızı meraklandırabilir. Neler düşündüğünüzü sorarlarsa onlara zihninizin içindekileri aktarmaktan kaçınmayın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün, zihninize takılan bir konu üzerinde çalışmalar yapmayı düşünebilirsiniz. Gün sonunda ortaya çıkardıklarınız ve değerlendirmeleriniz üzerine kapsamlı bir rapor sunmanız mümkündür.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çalışma hayatınızda yoğun ve stresli bir gün geçirebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışıklıklar olabilir. Yeni işlere hazırlanma sürecinde olabilirsiniz. Önemli kararlar için uygun bir gün değil. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte hareket edebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken zamanlardasınız.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Geçiş... Aklınıza yatmayan konularda zor da olsa geçiş yaşamayı bilen kişisiniz. Kartınız beklemediğiniz anda sevdiğiniz bir şeyden fikir değiştirerek geçeceğinizi gösteriyor.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca alım satım işleriniz ve iş hayatınızı ilgilendiren görüşmelerinize pozitif etkiler alırken, günlük yaşamınızda alkol alımı ve bağımlılık içeren madde kullanımına dikkat etmeli, sağlığınızı riske atacak her şeyden kaçınmayı tercih etmelisiniz. Özel yaşamınızda romantik görüşmeler yapabileceğiniz bir zamandasınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş ve sağlık alanlarınızda kadersel birtakım olaylarla karşılaşmanız mümkün. Bir yandan da “Bana bir şey olmaz” tavrınızı gün boyunca sürdüreceksiniz. Gece saatlerine dikkat.