Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

09.06.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Kendinizi maceracı ve cesur hissedebilirsiniz. Fakat yapacağınız girişimlerde tedbirli davransanız iyi olacak. Ayrıca gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir ve küçük ayrıntılara takılı kalabilirsiniz. Şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen detayların farkına varmanız aslında çok iyi fakat takılı kalırsanız fırsatları değerlendirmeniz zor olacak. Daha önce değer verdiğiniz kişiler ve konular gözünüzde değerini yitirebilir fakat davranışlarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Güçlü ve saygın kişileri karşınıza almayın ve şansınızı iyi kullanmak için gayret gösterin.  

Terazi burcunun bugün genel durumu

Yakın çevrenizin itici gücünüz olabileceği bir gündesiniz. Hangi konunun üzerine gitmek isterseniz isteyin, etrafınızdaki insanların yoğun desteğini arkanıza alabilirsiniz. Bu şartları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Uzun görüşmelerin ön plana çıkabileceği bir döneme gireceksiniz. İletişimin açık olmasından faydalanıp konuşmayı sonraya bıraktığınız konuları da gündeme taşıyabilir, birçok alanda ilerleyeceğiniz yolu çizebilirsiniz.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kendinizi saklamak ve düşüncelerini gizlemek için uygun bir gün içindesiniz. Planladığınız konularda, gerekli finansı sağlamanız için ince hesaplara ihtiyacınız olacak. Çevrenizi etkilemek için kişisel cazibenizi kullanmak isteyebilirsiniz. Çünkü enerjinizi olumlu sergiliyorsunuz. Bazı bütçe sorunları gündeme gelecek.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Özel yaşamınızı ve işle ilgili düzenlemeleri ilgilendiren konular bir araya gelebilir.

Yavaş yavaş şekillenmeye başlayan bu ortamın yararınıza seyir izleyebilmesi için daha uzlaşılabilir ve yaklaşması kolay bir tutum takınmanızda fayda var. Önemsiz gibi görünen önerilerin, önemli ve büyük bir plana dönme şansı yüksek. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında olumlu enerjiler ön planda ve önemli kişilerle yapacağımız görüşmelerde olumlu sonuçlar alabileceğimiz günlerdeyiz, hatta iş hayatımız ve maddi başlıklı konularda şanslara sahibiz ve de akşamüstü saatlerine kadar bu anlamda türlü olanak ve fırsatı doğru şekilde kullanabiliriz, ama akşamüstüne doğru rüzgar sertleşebilir ve ilişkiler daha olumsuz bir atmosfere taşınabilir. Dolayısıyla, önemli iş ve görüşmeleri akşamüstü saatlerine kadar halletmekte fayda var. Bazı planların üzerinden geçme veya bazı düzenlemeleri yenileme ihtiyacı doğabilir. Akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara, kazalara ve gerilime karşı da tedirli olmak faydalı olabilir. Bu esnada, özgürlük arayışımızın artacağı, özgün ve yaratıcı fikirlerimizle dikkat çekeceğimiz günlerde olduğumuzu eklemeyi de unutmada hatırlatmalıyım ’ce. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde kriz yaratan durumlarla uğraşabilirsiniz. Ortaklı para konuları gündeminize gelebilir. Endişe duyduğunuz konularda arayışa girebilirsiniz. Finansal konularda yenilenmeye gidebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde hedeflerinize ulaşmak için daha fazla çabalayabilirsiniz. Alternatif planlar yapacağınız zamanlar var.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hesapta olmayan birkaç aksilik dışında keyifli bir gün sizi bekliyor. Arkadaş ortamlarında ne kadar özlenildiğinizle ilgili sözler duyabilirsiniz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde olası ameliyatlarınız açısından destek görürken, ilişkilerinizde tutkulu, bağlarınızın geliştiği ve birbirinize daha fazla sahip çıktığınız bir zaman vurgulanıyor. Toplu paralar, miras, prim ve maddi konularda fırsatlar elde edebilir, yeni ilişki teklifleri ile karşılaşabilir ve evinizle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Duygularınızın ve sezgilerinizin arttığı, yükseldiği bir zamanda bulunmaktasınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş, hizmet ve sağlık konuları daha çok öne çıkmaya başlayacak. Özel ilişkilerinizde bazı huzursuzluklarınız olsa bile, ortaklaşa atılacak adımlarda farklı ve fırsatlı bir güne açıksınız.