Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

10.06.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Biraz gergin ve isteksiz uyanabilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Karşılaştığınız olaylar ve kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve bilinçaltınız uyanabilir. Alıngan ve hassas olduğunuz bir gün. Ancak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Aniden gelişen olaylar sizi biraz huzursuz edebilir fakat aynı zamanda sizin üzerinizde canlandırıcı etkisi olacak ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Şimdiye kadar yaptıklarınızı gözden geçirebilir ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Hareket halinde olmak karamsar duygulardan uzaklaşmanıza yardımcı olacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bugün çevreyle iletişiminiz az olabilir ve bu da normale oranla daha farklı görüneceğiniz için yakınlarınızı meraklandırabilir. Neler düşündüğünüzü sorarlarsa onlara zihninizin içindekileri aktarmaktan kaçınmayın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün, zihninize takılan bir konu üzerinde çalışmalar yapmayı düşünebilirsiniz. Gün sonunda ortaya çıkardıklarınız ve değerlendirmeleriniz üzerine kapsamlı bir rapor sunmanız mümkündür.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sıra dışı arkadaşlarınızın size yapacağı tekliflere hazır olmalısınız. Gününüzü renklendirecek ve iş imkanlarınızı daha da rahatlatacak cazip öneriler alabilirsiniz. Karşılaşacağınız kişilerin bazıları sizi farklı bir şekilde etkileyecektir.. Bugün, enerjinizi çevrenizdeki önemli kişilerle besleyebilirsiniz. Ziyaretçileriniz olacaktır..

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişilerin bazı olaylara verecekleri tepkiler konusunda kafanızda hiçbir şüphe yoksa, sürprizlere hazır olun!

Sizi şaşırtan tepkiler verebilecek olan bu kişiler sayesinde üzerinizdeki yük hafifleyebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde belirsizlik veya kararsızlık hakim olsa da, Merkür ve Uranüs arasında oluşan olumlu açı, birkaç gün boyunca, her ilişkimizde olumlu diyaloglar kurmamız ve birbirimizi daha iyi anlamamız için olanak sağlayacaktır. Yaratıcılığımızın artacağı bugünlerde, yaratıcılık temalı işlerde de daha olumlu sonuçlar alınabilir. Orijinal fikirlerimiz ve projelerimiz ön planda. Özellikle akşam saatleri sevgi temalı ilişkileri destekliyor. Başlangıçlar ve bitişler söz konusu olabilir. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün ortasına kadar ortaklı konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kriz yaratan koşullar gündeminizi etkileyebilir. Finansal konularda canlılık olabilir. İlerleyen zamanlarda ikili ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Çevrenizdekilerle daha fazla iletişimde olabilirsiniz. Eşinizi de ilgilendiren konularla uğraşacağınız zamanlarda olabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Fiziksel güç gerektiren işler yapabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için pratik çözümler bulabilirsiniz. Seyahate çıkabilirsiniz bu aralar.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerine dek finansal konularda geçici problemlerle karşılaşabileceğiniz gibi, partnerinizin sevgisinden ve ilgisinden şüphe etmemeniz gereken, kıskançlık ve korku gibi duygular yerine sevgiyle yaklaşmanız gereken bir süreç hakim olacak. Öğleden sonradan gece yarısına dek olan zaman diliminde, finansal konulara yeni çözümler hızla gelebileceği gibi, ilişkilerinizde sevgi ve saygı enerjisi artarken, birlikte keyifli zaman geçirebilir, birbirinizin duygularından daha fazla emin olabilirsiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızdaki değişimler yolculuk planları yapmanıza neden olabilir. Veya aniden sevdiğiniz insanla birlikte bir seyahate çıkma isteği duyabilirsiniz. Sosyal çevre ilişkileriniz bu aralar çok kuvvetli olacak.