Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

11.02.2016 tarihli Terazi burcu yorumu

Biraz gergin ve isteksiz uyanabilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Karşılaştığınız olaylar ve kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve bilinçaltınız uyanabilir. Alıngan ve hassas olduğunuz bir gün. Ancak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Aniden gelişen olaylar sizi biraz huzursuz edebilir fakat aynı zamanda sizin üzerinizde canlandırıcı etkisi olacak ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Şimdiye kadar yaptıklarınızı gözden geçirebilir ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Hareket halinde olmak karamsar duygulardan uzaklaşmanıza yardımcı olacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bugün, yüz yüze iletişimlerin büyük ölçüde artmasını bekleyebilirsiniz. Ilımlı, samimi ve nazik yaklaşımlarınız sayesinde puan toplayabilir, güçlü diyaloglar kurabilirsiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Her türlü iletişimin artacağı bugün içerisinde iş çevrenizle de yoğun biçimde haberleşmeniz mümkündür. Bazı önemli haberler gelebilir. Gecikmiş bilgiler aktarılabilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün aile hayatınızdaki konularda elinizde olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Çalışma hayatınızda yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İşlerinizi detaylandırmanız gerekebilir. Sizi yıpratan koşullar gündeme gelebilir. Değişen durumları öngörebilmeniz için olayları iyi anlamak gerekiyor. Akşam saatlerinde huzuru sağlamak zor olabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Bugünlerde partnerinizle sevgi ve nefreti aynı anda yaşayabilirsiniz. Güçlü duygu seline kapılarak adımlarınızı hatalı atıyorsunuz. Sevginizi bu tür düşüncelerle yok etmeyecek kadar akıllı olmalısınız. PARA: Her ne olursa olsun sizleri hiç kimse işinizden alıkoyamaz. Çok çalışkan ve üretken oluşunuz başkalarına da fayda sağlıyor. SAĞLIK: İçinizden sürekli ağlamak geliyor ve endişe duygularınız gün içinde kabarıyor.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iletişim, seyahatler ve aşk hayatınızda ani ve sürpriz fırsatlar elde edecek bir enerjidesiniz. Bu zaman diliminde keyifli diyaloglar geliştirebilir, beklediğiniz haberleri alabilir ve aşk hayatınızda yeni teklifleri değerlendirebilirsiniz. İlişkisi devam edenlerin tatil planı yapabileceği ve keyifli görüşmeler gerçekleştirebileceği bugün, ruhunuzun ihtiyaçlarını belirlemeniz ve sizi gerçekten iyi hissettiren ortamlarda bulunmanız faydalı olacaktır

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızda beklemedik güzel ilişkilerin devreye girmesi söz konusu olabilir. Güzel tekliflerin oluşması, parasal konularda güzel adımların atılması bu hafta keyfinizi yerine getirecek.