Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

13.06.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Güne istekli başlayacaksınız. Bugün dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz ve duygularınızın değiştiğini hissedebilirsiniz. Saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarını mercek altına alabilirsiniz ve şimdiye kadar farkında olmadığınız bazı yönlerini görebilirsiniz. Tabii bu durum sizi rahatsız edebilir ve bakış açınız değişebilir. Ancak duygularınızı çevrenize yansıtmasanız iyi olacak. Ayrıca olayları büyütmeyin veya olduğundan daha fazla küçültmeyin. Seyahatler ve yolculuk programları yapmak keyfinizi yerine getirecek. Bu arada bütçenizi dikkatli yapın ve hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bugün, tamamen maddiyat üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Bir süredir yapmakta olduğunuz masrafları gözden geçirebilirsiniz. Bütçenizde yeni düzenlemeler gündemde olabilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Parasal yönü olan konularla ilgileneceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Belirsizlikleri gidermek için bazı yakın kişilerle görüşmelerde bulunabilirsiniz. Detaylara dikkat etmelisiniz.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Maddesel kaygılarınız var. İşinizle ilgili duygusal paylaşım içinde olduğunuz kişilerle yüksek bir performans sergiliyorsunuz. Ailenizin yardımını almaktan hoşlanıyorsunuz. Onlarla sevgisel alış verişlerde olduğunuz zaman, çevrenizle daha pozitif bir iletişime giriyorsunuz. Kafanıza taktığınız konularda, başarılı çalışmalara gireceksiniz.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yanlış fikirlere sahip kişilere güvenerek hareket etmeniz doğru olmayabilir.

Daha gerçekçi, mantıklı veya tüm ipuçlarına ya da bilgilere ulaşana kadar kımıldamayacak pozisyon almanızda fayda var. Karşınızdaki kişileri iyi tanımanız gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ay’ın gün içerisinde boşlukta olması biraz isteksizlik veya kararsızlık yaratsa bile, enerjik ve cesaretle hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Bu esnada, ufak tefek tartışmalara, gerilime, sakarlıklara ya da kazalara karşı minik de olsa dikkat etmek de fayda var. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa konularda bazı ısrarlar ya da parasal işler yüzünden stres yaşayabilirsiniz. Kıskançlık duygusundan uzak kalmaya bakın.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bir kişiyle uzayıp giden bir inatlaşmanız var. Üstünlük kurma çabası göstermek yerine o insana karşı tepkisiz kalmanız sizi başarıya taşıyacaktır.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün Yay burcunda bir Dolunay meydana geliyor. Etkilerini 3 gün önce ve sonra hissettirecek olan Dolunay zamanında güzel teklifler, olumlu haberler alabilir, görüşmelere, yolculuklara, eğitimlere gidebilir, kardeşleriniz ve yakın çevrenizle daha fazla ilgilenebilirsiniz. İletişiminizin artacağı bu dönemde yazılar yazabilir, kitap çıkarabilir, internet sitenizle ilgili birtakım düzenlemeleri halledebilirsiniz. Sorunsuz devam eden ilişkilerde ılımlı tavırlarla ilişkiyi bir adım öteye taşıyabilecek olan bu dolunay anı, özellikle geçmişten bu yana sorunlu devam eden ilişkilerde krizler yaratabilir. Genel sağlık durumunuza özen göstermeniz ve duygusal iniş çıkışlarınızı olağan saymanız gereken bu zaman diliminde, finansal kaynaklarınızı dikkatli kullanmalı ve takip etmeli ve ilişkilerinizde eğer uzun zamandır problemleriniz varsa ayrılık, çatışma gibi olası problemlere hazır olmalısınız. Ne var ki Dolunay anında etkin olan bir başka görünüm, olası tüm sorunlara rağmen sağlığınızda, iletişiminizde ve özellikle iş hayatınızda bir iyileşme, çıkış ve şifalanma enerjisi sunuyor olacak. Size şans getirecek olan bu etkiyle birlikte, olası sorunlar karşısında ilahi olana ve kaderinize güvenmeye devam ederek, şartların sizden yana çalışmaya devam ettiğini aklınızda tutmanız gerekecek.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Artık ifadede rahatlıyorsunuz. Seyahat, eğitim, ticaret ve legal konularda önemli kararlar alabilirsiniz. İş alanlarınızdaki girişimleriniz için yolunuzda kontrollü ilerlemeye çalışın.