Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

14.07.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Kendinizi güçlü ve iyi hissedeceğiniz bir gün... Yeni girişimlerde bulunabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içinde olabilirsiniz. Gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir fakat hem parasal konulara yönelik, hem de ilişkiler açısından daha olumlu ve anlayışlı davranacağınız bir dönemdesiniz. Gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Yoğun duygular ve kuvvetli istekler içinde bulunabilirsiniz ve sempatik davranışlarınız ile çevrenizi etkileyebilirsiniz. Sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Özel hayatınızda ilgilenmeniz gereken konular sayıca artabilirler. Detaylara da uzun vakit ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Programınızı değiştirmeniz gerekiyorsa esnek olun.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün kendi başınıza bazı çalışmalar yapabilirsiniz. Boş kalan vakitlerinizi bile başka sorumluluklarınıza, en azından gelecek günlerin planlanmasına ayırma eğiliminiz olabilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yaşam size her şeyi sunsa da, siz çalışmadan mutlu olamıyorsunuz. Kafanızda her zaman, uğraştığınız işin dışında, henüz kendinizin de somutlaştıramadığı başka işlere yönelmek var. Yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içindesiniz. Bugün, çok fazla duygusal davranmaktan kaçınmalısınız. Programlı bir şekilde diyet yapmanın zamanı geldi..

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken on günlük süreçtesiniz.

Ne kadar mantıklı veya zarif konuştuğunuzu düşünseniz de, sizi yanlış anlayabilirler veya hiçbir şekilde sizi dinlemeyebilirler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Satürn arasındaki açı hayalperest olmaya yatkın olduğumuz şu günlerde, ilişkilerin gerçekçi doğası veya ikili ilişkilerde yaşanabilecek olası gerilimler veya soğukluklar nedeniyle ayaklarımızın yere basmasını sağlayabilir. Birkaç gün için, ilişkilerde isteklerimizin cevap bulması ya da ihtiyaçlarımızın karşılanması zor olabilir ya da baskı altında, sevgisiz veya engellenmiş hissedebiliriz. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Geçmişte kaldığını düşündüğünüz konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Evinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler için uygun bir gündesiniz. Babanızı ihmal etmemeye çalışın. Gün içinde sorumlu olduğunuz konularda çözülmeler yaşanabilir. İç sesinizi dinlemeniz işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Felaket... İlişkilerinizi batağa sürüklüyor bir haliniz var ve bundan hiç pişmanlık duymuyorsunuz. Karakteriniz ve benliğiniz sizin için her şey. Egolarınız çok baskın.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca aşk hayatınızda ve kendinizi tanıtma alanlarında muazzam olumlu destekler alırken, girdiğiniz her ortamda enerjinizle hemen fark edilecek ve özellikle ikili ilişkilerde başarılı görüşmeler gerçekleştireceksiniz. Seyahat edebileceğiniz bugün, işlerinizin tanıtımını da en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş, aile ve özel hayatınızda dikkatli olmalısınız. Bazı işlerinizin parasal karşılığını almakta zorlanabilirsiniz. Sosyal ortamlarda donuk ve mesafeli hareket etme isteğiniz size iş kaybettirebilir.