Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

14.08.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Bugün duygularınızın değiştiğini hissedeceksiniz ve bilincinizin derinlerinden yükselen iyi duyguları sevdikleriniz ile paylaşacaksınız. Bu arada olaylara ve hayata bakış açınızın değişmeye başladığını anlayabilirsiniz. Böylece sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik bakış açınız değişiyor ve kendinizi daha rahat hissetmeye başlıyorsunuz. Radikal değişiklikler yapmak isteyenler şimdi isteklerini gözden geçirebilir ve eskiden zor gelen her ne var ise artık size daha kolay gelebilir. Akşama doğru sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

İnsanlar bugün sizi rahat ettirmek için çok çalışabilirler. Bir süredir yapmakta olduğunuz yardımlar karşılığında onlar da şimdi sizin için bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Kendinizi bırakın ve günün tadını çıkarın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İnsanlar bugün sizi rahat ettirmek için çok çalışabilirler. Bir süredir yapmakta olduğunuz yardımlar karşılığında onlar da şimdi sizin için bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Kendinizi bırakın ve günün tadını çıkarın.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İnatçılığınızı ve kendinizi kabul ettirme gayretlerinizi bir kenara bırakmalısınız. Sosyal aktivasyonların size yarar sağlayacağı bir döneme giriyorsunuz. Uyumlu grup çalışmaları ve ortak amaçlar doğrultusunda göstereceğiniz çabalar, hedefleriniz için olumlu adımları getirecek. İş pozisyonları ile ilgili beklentilerinizde gecikmeler yaşayabileceğiniz durumlar oluşabilir.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişilerin kendilerinden beklenmeyen zarifliği ya da ortaya koymak istediğiniz konularda size destekçi olmaları veya getirecekleri teklif ya da davetler sizi şaşırtabilir.

Çok sorgulamadan olumlu yaklaşmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gece saatlerinden sabah saatlerine kadar kısmen gergin etkiler devredeydi veya şanssızlıklar yaşanabilir, ama gün içerisinde alışılmadık deneyimlere açık, yenilikler ihtiva eden ve heyecan verici saatlerde olacağız. Neptün faktörü öğle saatlerine kadar kararsızlıkları, dalgınlıkları, isteksizlikleri veya yanılma, yanlış kararlar alma riskini arttırabilir. Öğle sonrası saatlerden itibaren ve yarın gün boyu ise, otorite konumundaki kişilerle(yönetici, baba, öğretmen v.b) ilişkilerimizde uyumu yakalayabilir, bu kişilerle ilişkileri yenileyebilir veya bu kişilerle ilgili sürpriz haberler alabiliriz. Yaratıcılığımız ve alışılmadık şeyler deneme isteğimiz yaşam motivasyunumuzu da arttıracaktır birkaç gün boyunca. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeni fikirler üretecek ve bunları etrafınızla paylaşmak isteği duyacaksınız. Eğitim alanında yeni gelişmeler olabilir. Yakın çevrenizle fikir alıverişi yapabilirsiniz. Gençlerin olduğu gruplarla geçireceğiniz zamanlar var. Akşam saatlerinde keyif alacağınız programlar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızı evinizde ağırlamak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Alfa... Kabullenilmesi güç planlar yapıyorsunuz ve her zaman bir adım öndesiniz. Farklı hayatınız çevreniz tarafından kıskanılıyor.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca aşk hayatınızda ve kendinizi tanıtma alanlarında muazzam olumlu destekler alırken, girdiğiniz her ortamda enerjinizle hemen fark edilecek ve özellikle ikili ilişkilerde başarılı görüşmeler gerçekleştireceksiniz. Seyahat edebileceğiniz bugün, işlerinizin tanıtımını da en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizdeki insanlarla ortaklaşa ve farklı bir iş üzerine çalışabilir veya bu işinizi devreye sokabilirsiniz. Yalnız iş hayatınızda net olmayan koşullar sizi yanlış yönlendirebilir.