Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

15.04.2016 tarihli Terazi burcu yorumu

İçinizde güçlü duygular ve arzular hissedebilirsiniz. Geçmişte sizi öfkelendiren olayları hatırlayıp duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Ancak bugün duygularınızı denetlemeniz gerekiyor ve bunu başarmanız biraz zor olabilir. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve çocukluk günlerinizi, anneniz ile yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Fazla derinleşmeyin ve karar vermek için acele etmeyin. Üstelik yarın meydana gelecek olan Dolunay sizin burcunuzda oluşacak. Karar değiştirmek ve yeni atılımlarda bulunmak için uygun zaman değil.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Doğrudan çalışarak kazanılmış para olarak sayılmayan bir miktar gündeme gelebilir. Gelişmeler sizin için sürpriz olabilir ama bunun işaretlerini aldığınızı fakat fark etmemiş olduğunuzu da anlayabilirsiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Uzun görüşmelerin ön plana çıkabileceği bir döneme gireceksiniz. İletişimin açık olmasından faydalanıp konuşmayı sonraya bıraktığınız konuları da gündeme taşıyabilir, birçok alanda ilerleyeceğiniz yolu çizebilirsiniz.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş yaşamınızda göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları harekete geçirmek için mücadele verebilirsiniz. Hedeflerinizi ortaya koyacağınız bir gündesiniz. Geleceğinizle ilgili değişimleri arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilere karşı sakin tavrınızı korumaya çalışın.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boşa vakit kaybettiğinizin farkına varın ve bir an önce zaman kaybını telafi edin. Bekar Teraziler istediğiniz aşkı yakalayamadım diye dert yanıyorsunuz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, ruhsal ve bedensel olarak iyileşme dönemine giriyorsunuz. İş hayatınızda olası problemler yaşayabilirsiniz. Bir hastalığınız varsa ameliyat olabilir, ruhsal olarak gergin hissettiğiniz bir dönemde iseniz biraz yalnız kalıp, sakinleşerek fiziksel ve mental olarak iyileşme dönemine girebilirsiniz. Meditasyon ve enerji çalışmalarından bu süreçte faydalanabilir, geçmişte çözümleyemediğiniz bir konunun tekrar karşınıza çıktığını fark edebilirsiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Beklenmedik yerlerden göreceğiniz desteklerle parasal durumunuzu düzeltebilir ya da yeni bir borç altına girebilirsiniz. Kişisel gelişim alanlarınızda önemli şanslar yakalayacaksınız.