Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

16.03.2016 tarihli Terazi burcu yorumu

Kafa karıştırıcı durumlar olsa bile siz hızlı düşünebilirsiniz ve mantıklı davranmayı başarabilirsiniz. Bu arada başkalarının çılgınlık olarak niteleyeceği türden istekleriniz olabilir. Seyahatler, uzaklara gidip yerleşmek veya bulunduğunuz koşulları tamamen değiştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Aceleci davranmayın. Zaten siz acele etmeseniz bile gelişmeler olması gerekenden daha yavaş olabilir ve sizin de gelişmeleri beklemeniz gerekebilir. Bu arada yükselen enerjinizi spor yaparak boşaltabilirsiniz. Ayrıca çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz. Hareket halinde olmak sizi rahatlatacak.  

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bir ilişkiniz veya yürütmekte olduğunuz bir çalışma, hiç beklemediğiniz şekilde önemli bir noktaya ulaşabilir. Bu gelişme, sosyal statünüzü de ilgilendirecek bir gelişmeyi getirebilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İşinizle ilgili önemli konulara yoğunlaşabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Zihninizi en çok meşgul eden konular, iş ilişkilerinin ortak menfaat ile ilgili yönleri olabilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeni konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Farklı şeyler keşfetme isteği içinde olabilirsiniz. Gün içinde detaylandırdığınız işleriniz içinde kaybolabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeye çalışın. Yabancılarla ilgili konularda daha aktif olabilirsiniz. Stres yaratan durumlardan uzak kalmaya çalışın.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Güneş... Her konuda baş döndüren güzellikler içindesiniz. Alacağınız bir davet size yeni ufuklar açacak. Değerlendirmek elinizde.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, ruhsal ve bedensel olarak iyileşme dönemine giriyorsunuz. İş hayatınızda olası problemler yaşayabilirsiniz. Bir hastalığınız varsa ameliyat olabilir, ruhsal olarak gergin hissettiğiniz bir dönemde iseniz biraz yalnız kalıp, sakinleşerek fiziksel ve mental olarak iyileşme dönemine girebilirsiniz. Meditasyon ve enerji çalışmalarından bu süreçte faydalanabilir, geçmişte çözümleyemediğiniz bir konunun tekrar karşınıza çıktığını fark edebilirsiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş ve sağlık alanlarınızda kadersel olaylarla karşılaşmanız mümkün. Bir yandan da “Bana bir şey olmaz” tavrınızı gün boyunca sürdüreceksiniz. Gece saatlerine dikkat etmelisiniz.