Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

17.06.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Karşılaştığınız olaylar ve haberler şaşırtıcı olabilir. İsteklerinizin sürpriz bir şekilde karşınıza çıktığını düşünebilirsiniz. Ancak bugün beklentilerinizin yarattığı gerilimden uzaklaşıp arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve uzun zamandır düşündüğünüz fakat ortaya koymadığınız fikirlerinizi anlatabilirsiniz. Ekip çalışmaları yapabilirsiniz ve çeşitli organizasyonlarda aktif görev alabilirsiniz. Hareket halinde olmak ve çevrenizdeki kişilere yardımcı olmak sizi rahatlatacak. Böylece enerjinizi yapıcı ve faydalı bir biçimde kullanabilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Çevreyle iletişiminizi azaltmak isteyeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. En yakın arkadaşınız yine kendiniz olabilir ve çevrenizde süregiden olayları kendi içinizde derinlemesine incelemek isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Çalışma koşullarınızı ve iş çevrenizdeki kişilerle olan iletişimlerinizi gözden geçirebileceğiniz bir gündesiniz. İleriki günlerde, hoşnut kalmadığınız şartların düzeltilmesi talebiyle, ilgili kişilere başvurularda bulunabilirsiniz.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Gücünüzü hiç kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz.. Başarılı çalışmalar yaptığınız zaman, kendinizi özel ve farklı hissediyor ve motivasyon gücünüz artıyor. Bu gün aşk ve iş ilişkilerinizi bir arada yürütmenin zevkini yaşayabilir veya özgürlük duygusunu size tattırabilecek bir iş arkadaşınızla sıra dışı bir ilişki içinde olabilirsiniz.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda yeni bir yöne ilerlemek veya belli konulara farklı yaklaşımlar getirmek istiyorsanız önümüzdeki iki hafta boyunca, bu alanlarda uygun ortamlar doğabilir.

Bazı yöntem, yol ya da iş değişiklikleri konusunda olumlu işaretler yüzünü gösterebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Ýkizler burcunda meydana gelecek yeni ay, geçmişin başarılarına ya da tamamladığımızı düşündüğümüz işlere güvenerek hareket edemeyeceğimize işaret ediyor. Alelacele yeni başlangıçlar yapma veya yeni kararlar alma durumları söz konusu olabilir. Bilgi ve haber akışının hızlanacağı günlerdeyiz ve ortaya çıkan her bilgi veya haber başka bir olaya işaret ediyor olabilir. Resme giren Mars temkinli başlangıçlar yapmayı zorlaştırabilir, ancak bugünlerde atacağımız adımlar ileride büyüyüp gelişecektir. Çift düşünceler, ikili durumlar da karar almayı zorlaştırabilir, ama Mars ve yeni ayın birbirine yakın konumu, acele hareket etme isteğini arttıracağa benziyor. Ülkemiz açısından bakıldığında ise, gökyüzünün konumu, kapalı kapılar ardında yapılan konuşmalar, gizli planlar veya düşmanca hareketler olarak yorumlayabileceğimiz bir süreci ön plana çıkartıyor diyebilirim ’ce. Ya da yeni ayın 12.evimizde olduğu hesaba katılırsa, hastaneler, hapishaneler, özgür hareketi engelleyen her tür kapalı mekan v.b başlıklarda yeni gündemler oluşabilir. Aceleci davranmamayı başarabilirsek yeniliklere açığız. Bu yeni ay da, gökyüzündeki değil, bölgedeki haritaları daha iyi okumakta fayda var. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda ilgilendiğiniz konulara daha sezgisel yaklaşacağınız bir gündesiniz. Hedeflediğiniz yerlere ulaşmak için çaba sarf edebilirsiniz. Üstlerinizde ilişkilerinizde daha hassas olacağınız bir dönemdesiniz. Annenizle ilgili konuları ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. Akşam saatleri daha rahat geçebilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yerinizde duramıyorsunuz. Hayatınızdaki insanlar da değişkenliğinize ayak uydurmaya çalışıyor. Anaç yapınız bugün isteklerinizi ulaşmanızı sağlayacak.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca enerjinizi en yüksek şekilde sergileyerek, bulunduğunuz her ortamda kolayca insanların dikkatini çekebilir, sportif faaliyetlerde yer alabilir, tatil planı yapabilir ve aşk hayatınızda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde sevginizi ve duygularınızı partnerinize daha fazla göstermeniz gereken bir süreç sözkonusu iken, kadın erkek ilişkilerinde duygusal olarak incinmeye açık bir zamandan geçeceksiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Seyahat, yabancılarla yapılacak işler, medya ve eğitim alanlarınızda yeni kararlar karşınıza gelecek. Girişeceğiniz işlerde yanılma ihtimaliniz var. Gerçekçi olursanız daha etkili sonuçlar alırsınız.