Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

17.07.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Kafanızı karıştıran bazı durumlar olsa bile iyimser ve anlayışlı davranmayı başaracaksınız. Bu arada iddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmanız gerekiyor. Sevdiğinizin ilgisi ve yakınlarınızın desteği ile moraliniz yükselecek ve zorluklar ile başa çıkabileceksiniz. Üstelik Jüpiter burç değiştiriyor ve size uyumlu bir etki yapacak. Böylece daha rahat bir tavır içine gireceksiniz. Saygı duyduğunuz kişilerin iyimser tavırlarından etkilenebilirsiniz ve olaylara daha olumlu bir açıdan bakabilirsiniz. Bu arada evinizde bazı değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz ancak ustalar veya size yardım eden kişiler ile tartışmayın.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızda bol vakit harcadığınız, size ait mekanların güzelleştirilmesi ile ilgili olarak bazı kişilerle görüşebilirsiniz. Bir tamirat veya tadilat gündeme gelebilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İş dünyanızdaki hareketlenmeler, aklınızı karıştırabilir. Çevrenizdeki güvendiğiniz kişilerle toplantılar gerçekleştirebilir veya görüş alışverişinde bulunabilirsiniz. Özellikle para akışı konusunda konuşmak istediğiniz çok şey olabilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yeniliklere açık olmanıza rağmen, bugün eski alışkanlıklarının etkisinde kalabilirsiniz. Geleneksel kişilerle birlikte geçmiş olayları konuşmaktan zevk alacağınız bir gün. Uzak yollardan gelecek sürpriz haberler karşısında keyifli bir gün yaşayabilirsiniz. Evinizdeki eski eşyaları gözden geçirmeli veya yenilemelisiniz.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýş veya sorumluluklarınız birbirine girebilir. Aynı an da iki, hatta üç yerde olmak mümkün olmadığı gibi, aynı an da iki üç yöneticiye cevap vermek de zorlayıcı olabilir.

Size daha önce klonlama teknolojisinden bahsetmiş miydim? Ýyi çalışmalar dilerim ’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcunda meydana gelen yeni ay, yaşadığımız yer, ailemiz, evimiz veya ülkemizle ilgili konularda yeni bir sürece veya yapılacak yeniliklere işaret ediyor. Ailemizi veya evimizi ilgilendiren konularda mücadeleci bir tavır sergilememiz ve yeni bir sayfa açmamız gerekebilir. Duyguları gizlemek zor olacaktır. Konuşulmadık şey kalmayabilir, ama aile ve ev her şeydir ve her şeye değer. Dolayısıyla, ses tonumuza dikkat etmemizde ve kelimelerimizi dikkatli kullanmamızda fayda var. Ses ayarı yeni bir sayfa açmada kilit rol oynayabilir. Artı olarak, bu başlıklarda ortaya çıkabilecek haberleri veya elimize geçecek bilgileri doğru değerlendirmemizde yarar var. Ancak, dün yazıya döktüğüm, ani gelişmeleri, fikir ayrılıklarını, plan değişikliklerini, öfkeli çıkışları, saldırgan kişi, grup veya ülkeleri ön plana taşıyan etkiler de devam ediyor. Merak edenler internet sayfalarımızdan okuyabilirler. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çok şey tasarlayabilirsiniz. Zihninizin yoğunluğundan dolayı işlerinizde aksamalar meydana gelebilir. Hareketli olan gündeminiz sayesinde bugün zinde kalabilirsiniz. Çevrenizdeki değişimlerden etkileneceğiniz zamanlar olabilir. Kulağınıza sizi şaşırtacak yeni haberler gelebilir. Yeni sözleşmeler için uygun bir gün olmayabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Eşinizi veya sevgilinizi aşırı derecede sahipleniyorsunuz ama fazlası kıskanç olduğunuzu gösteriyor. Onu kıskanmanız için bir neden de yok. Sevgi arsızı gibisiniz. Sizden bunalabilir. PARA: Kendinize güven duyan yapınızla ön plana çıkarabileceğiniz birçok projelerinizi sunmaya hazır durumdasınız. Elbet bu size maddiyat olarak geri dönecektir. SAĞLIK: Durduğunuz yerde duramıyor sürekli eliniz ayağınız hareket halinde. Telaşı bırakın.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ikili ilişkilerinizde fikir ayrılıklarına açık bir enerjiden geçtiğiniz için, partneriniz ve yakın dostlarınızla aranızda daha sakin ve empatik bir iletişim geliştirmeniz faydalı olacaktır. Aile büyükleri, kurumlar ve patronlar ilişkilerinizde de ılımlı davranmanız gereken bir gündesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınızda önemli konular devreye girebilir. Toplumsal konularla ilgilenebilir, yaptıklarınızın insanlar tarafından görünür hale gelmesini isteyebilirsiniz. Sinirli tavırlardan kaçınmalısınız.