Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

17.09.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Bugün alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar duygularınızı yükseltecek. İletişim trafiğinizin hareketli olduğu bir gün geçireceksiniz. Aynı zamanda kendi içinize dönüp,  kendinizi keşfetmek isteyebilirsiniz. Özgür kişiler ve yeni keşifler ilginizi çekecek. Bilgisayar teknolojisi ile ilgili en son gelişmeleri takip edebilirsiniz. Bilgiye sahip kişilerle karşılaşabilirsiniz ve önemsediğiniz kişilerin desteğini alabilirsiniz. Kişisel gelişim ve bilinçaltını araştıran konular ilginizi çekecek. Ayrıca fantastik konular, yoga ve meditasyon benzeri konulara ilgi duyabilir ve farklı felsefeleri araştırabilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bugün, yüz yüze iletişimlerin büyük ölçüde artmasını bekleyebilirsiniz. Ilımlı, samimi ve nazik yaklaşımlarınız sayesinde puan toplayabilir, güçlü diyaloglar kurabilirsiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Her türlü iletişimin artacağı bugün içerisinde iş çevrenizle de yoğun biçimde haberleşmeniz mümkündür. Bazı önemli haberler gelebilir. Gecikmiş bilgiler aktarılabilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Eski bir tanıdıktan bugünlerde ilginizi çeken bir konu ya da alan hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir türlü sonuca bağlanamayan veya nasıl ilerleyeceği ya da çözülüp çözülemeyeceği belli olmayan konular nedeniyle üzülmeniz zaman ve enerji kaybı olacaktır. Aslında, bu durum sizin yararınıza bile olabilir. Kim bilir? Bazı görüşmelerden öğrenecekleriniz var veya çıkarılacak dersler söz konusu. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hadise yarın, ama Merkür gerilemesinin aksiliklere, iletişim sorunlarına, bilgisayarlar, sistemler, elektrik ve elektronik aletlerle ilgili olumsuzlukları kendini göstermeye başlıyor. Ters giden olaylar, rötarlar, gecikmeler sabır gerektirebilir. Kararsızlıklar, yanıltıcı kişiler, aldatıcı durumlar, isteksizlik veya yanlış yönlenme tipi durumlarla yüzyüzeyiz. Esneklik ve dikkat lazım. Sabah saatlerinde daha enerjik hissedebiliriz. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önemli olan konularda daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları n yönünü netleştirmek isteyeceğiniz zamanlardasınız. Gün içinde ilişkiler önem kazanabilir. İlerleyen zamanlarda maddi konular ön plana çıkabilir. Harcamalarınızı kontrol etmenizde fayda var.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Alacağınız teklifler sizi heyecanlandıracak ve en derinlerde uyuyan arzularınız uyanacak. Hareket halinde olmak ruh halinizi düzeltecek.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde aile yaşamınız, ev ve yerleşime ait konular ile ilişkilerinizde olası öfkeli davranışlar veya geçici gerginliklerle karşılaşabilirsiniz. Ruhsal dünyanızda yalnız kalmayı tercih edebileceğiniz, sakin, pozitif ve ılımlı insanlarla görüşmeniz gereken bir zaman dilimindesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda, partnerinizle maddi konuları daha sık konuşmaya başlayabilirsiniz. Zihninizde şekillenen, bazı planların bu birkaç gün içerisinde aşama kaydettiğini göreceksiniz.