Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

20.06.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Kafanız karışık olduğu için soğuk algınlığı ve benzeri ateşli hastalıklara kolay yakalanabilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yüksek olduğu için hastalanacağınızı anladığınız dakika hemen önleminizi alacaksınız. Şimdi hasta olmanın sırası değil ve yapacağınız çok iş var. Hatta güçlü istekleriniz ve beklentiniz sizi canlı tutacak. Çok çeşitli işleri aynı zamanda yapmanız gerekebilir ve bu arada dikkatiniz dağılabilir. Verdiğiniz bazı sözleri unutabilirsiniz veya sürpriz misafirleriniz olabilir ve bazı işlerinizi ertelemeniz gerekebilir. Fakat çok çalışmak size iyi gelecek ve böylece enerji fazlanızı boşaltmanıza yardımcı olacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Tüm boş vaktinizi ailenize ayırmak isteyebilirsiniz. Ev ortamı size huzur vereceği gibi, ziyarete gelecek akrabalar da gününüzü daha keyifli kılabilirler. Bir ailevi meseleye de bu vesile ile çözüm getirmeniz günün konusu olabilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Tüm boş vaktinizi ailenize ayırmak isteyebilirsiniz. Ev ortamı size huzur vereceği gibi, ziyarete gelecek akrabalar da gününüzü daha keyifli kılabilirler. Bir ailevi meseleye de bu vesile ile çözüm getirmeniz günün konusu olabilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Mars, entelektüel yönlerinizi ön plana çıkaracaktır. Zeki, sivri dilli tavırlarınızla yüzeysel konulara kişilik ve karizma katacaksınız. Gücünüzün farkındasınız ve yaşamla ilgili kararlarınız verirken hiç kimseden etkilenmek istemiyorsunuz. Zekanızın işlek ve enerjik olması sizinle ortak çalışmalar içinde olan kişileri olumlu etkileyecektir. Bu dönemde dinlenme anlarınızda bile beyniniz çok yoğun çalışacak.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde ne istediğinize veya ne dilediğinize dikkat edin. Zira, zikzaklar çizerek de olsa istekleriniz gerçek olabilir.

Dolayısıyla, ne istediğinizi net olarak belirlemenizde ve belirtmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Özellikle akşam saatlerinde zihnimiz açık ve iletişim yeteneklerimizi en iyi şekilde kullanabiliriz. Enerjiğiz ve ilerlemek istiyoruz. Cumartesi ağırlıklı olmak üzere bu hafta sonu oldukça güzel geçebilir. Planlarınızı buna göre yapmanızda fayda var. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Arkadaşlıklar ve sosyal imkanlar için güzel bir gündesiniz. Gelecek için olumlu planlar yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün yeni yatırımlar yapmak istemeniz doğal, ancak risk almanız için değer mi? Bunu iyi analiz edin.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde iş hayatınızda muazzam destekler alırken, kendinizi iş hayatınızda ve yapacağınız görüşmelerde en iyi şekilde gösterebilir, sevdiklerinizle keyifli ve mutlu bir gün geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınız arasında yol gösterici ve iyi bir dinleyicisiniz. Bugün dinlemekten ziyade duygularınızı paylaşmak ve konuşmak ihtiyacındasınız. Geleceğiniz konusunda heyecanlı gelişmeler oluşabilir. Maddi konulardaki sıkıntılarınızı çözmeye başlayacaksınız.18 HAZİRAN 2015 TERAZİ BURCU YORUMUBugün karşınıza gelen fikirler, öğreneceğiniz yeni konular hayatınızda yapmak istedikleriniz için güzel sonuçlar sunabilir. Kendinize daha fazla yatırım yapmalı ve öğrenmekten korkmamalısınız.17 HAZİRAN 2015 TERAZİ BURCU YORUMUİş ortamlarınızdaki ilişkileriniz önem kazanırken, bir o kadar da duygularınızla hareket edebilirsiniz. Uzak ortamlardan alacağınız haberler sizi harekete geçirecek. Aile ortamlarınızda özenli olmalısınız.