Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2015.01.19 tarihli Terazi burcu yorumu

Eğlenmek, dans etmek ve keyifli yerlerde dolaşmak istediğiniz bir gün. Aşk potansiyeliniz yükseliyor. Ancak sabırsız ve gergin bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Biraz makul olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Açık havada dolaşmak ve çevre gezilerine çıkmak keyfinizi yerine getirecek. Parasal ihtiyaçlarınızın yükseldiği bir dönemde bulunuyorsunuz. Ancak yeni harcamalar çıkabilir ve hatta zevkiniz için kolay harcayabilirsiniz. Özellikle moralinizi yükseltmek için yaptığınız harcamalara özen gösterin ve bütçenizi fazla aşmayın. Bu arada yapabileceğinizden daha fazla sorumluluk almasanız iyi olacak.
 

Terazi burcunun bugün genel durumu

Tüm boş vaktinizi ailenize ayırmak isteyebilirsiniz. Ev ortamı size huzur vereceği gibi, ziyarete gelecek akrabalar da gününüzü daha keyifli kılabilirler. Bir ailevi meseleye de bu vesile ile çözüm getirmeniz günün konusu olabilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Tüm boş vaktinizi ailenize ayırmak isteyebilirsiniz. Ev ortamı size huzur vereceği gibi, ziyarete gelecek akrabalar da gününüzü daha keyifli kılabilirler. Bir ailevi meseleye de bu vesile ile çözüm getirmeniz günün konusu olabilir.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bilginizi paylaşmaktan, yardımcı olmaktan kaçınmamanız bazı alanlarda ilerlemenizi kolaylaştırabilir. Gelecek vaat eden fikirleriniz olabilir. Partnerinizle romantik planlar yapabilirsiniz, aşk hayatınızda veya sevgi temalı ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün duygusal olarak engellendiğinizi hissedebilirsiniz. Evinize ait konular gündeminizi etkileyebilir, hatta bu konuda bitişler yaşanabilir. Alım-satımla ilgili bekleyiş bugün de devam edebilir. Aileniz tarafından kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Yakın ilişkilere özenli yaklaşmak gerekebilir. Kendi iç sesinizi dinlemenizde fayda var.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Uranüs karşıt burcunuzda ilerlerken, enerjinizi kişisel isteklerinizle mükemmel birleştiriyor ve güçlü iletişim kuracağınız kişileri arıyorsunuz. Satürn'ün sizi zorlaması karşısında bazı engellere takılabilir ve kendinizi anlatma konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Beğendiğiniz konularda kendinizi daha da mükemmel yetiştirmek isteyeceksiniz.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Aile içi gerginlikler yaşanabilir bugün. Özellikle günün ilk yarısında aile büyüklerinize ve sevdiklerini- ze karşı her zamankinden daha anlayışlı karşılık vermeye gayret edin. Doğru kavramınız ve değerleriniz özünde aynı.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Yorum arşivi