Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2015.01.24 tarihli Terazi burcu yorumu

Heyecanlı ve sabırsız olacağınız bir gün. Duygularınızı aklınız ile denetlemeniz mümkün. Kafanızı karıştıran düşüncelerden uzaklaşıp dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Aceleci ve inatçı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Uzaklarda bulunan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir veya siz gidebilirsiniz. Aslında seyahat etmek ve fizik güç gerektiren işler yapmak sizi rahatlatabilir. Bugün projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz ve fikirlerinizi yüksek bir enerji ile ortaya koyabilirsiniz. Biraz makul olursanız, projelerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olabilecek. Bu arada harcamalarınıza özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bugün çevreyle iletişiminiz az olabilir ve bu da normale oranla daha farklı görüneceğiniz için yakınlarınızı meraklandırabilir. Neler düşündüğünüzü sorarlarsa onlara zihninizin içindekileri aktarmaktan kaçınmayın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün, zihninize takılan bir konu üzerinde çalışmalar yapmayı düşünebilirsiniz. Gün sonunda ortaya çıkardıklarınız ve değerlendirmeleriniz üzerine kapsamlı bir rapor sunmanız mümkündür.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli konuları dikkatle ele almalı ve doğru argümanlar üzerinden yolunuza devam etmelisiniz. Herkesi memnun etmeye çalışmak yerine kendinize en uygun olan yoldan devam etmeli, kendi istekleriniz doğrultusunda seçimler yapmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı genel bir kararsızlık hali ve tamamlanması gereken işler ön planda. Enerjik ve hareketten keyif alacağımız bugün, özelikle akşam saatlerinde fikir alışverişleri, yazışmalar ve görüşmeler söz konusu olabilir. Yenilikler, yenileyici gelişmeler veya önemli kişilerle diyaloglar açısından olumlu durumlar destekleniyor olacak. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında tamamlanması gereken işler ve zaman alan uğraşlar olabilir. Öğleden sonra kendinizi daha çok gösterebileceğiniz fırsatlarınız var.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İnatçı tavırlar sergileseniz bile, içsel duygularınızın yoğunluğu karşısında bocalamanız mümkün. Düşüncelerinizde ısrar etmek yerine yenilikler karşısında uyum sağlamayı öğrenmelisiniz. Bugün iş olanaklarınızı ailenizin istekleri dahilinde değerlendirmek isteyeceksiniz. Güven olgusunun önemli olduğu bir gün.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün eşinizin desteğinize ihtiyacı var. Önemli bir konuşmayı onun adına yapmanız, anlattıklarını can kulağıyla dinleyip yorum getirmeniz, sorumluluk almanız onu rahatlatacak. Sözleriniz eğer önemserseniz terapi etkisi yapacak.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.