Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2015.01.25 tarihli Terazi burcu yorumu

Dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve fikirlerinizi ortaya koymanız kolay olacak. Yeni projeler yapabilirsiniz. Ayrıca daha önce yapmış olduğunuz projeler ile ilgili ortaya çıkmış olan sorunları çözmek için çeşitli araştırmalar yapabilir, ilginç fikirleri olan kişilere danışabilirsiniz. İletişim trafiğinizin hareketlendiği bir dönemdesiniz ve farklı görüşe sahip kişilerden etkilenebilirsiniz. Bu arada moralinizi yükseltin ve güç mücadelesi yapmaktan kaçının. İstekleriniz değişebilir ve hatta olaylara bakış açınız tamamen değişebilir. Bugün mantıklı ve kararlı davranacaksınız.
 

Terazi burcunun bugün genel durumu

Tüm boş vaktinizi ailenize ayırmak isteyebilirsiniz. Ev ortamı size huzur vereceği gibi, ziyarete gelecek akrabalar da gününüzü daha keyifli kılabilirler. Bir ailevi meseleye de bu vesile ile çözüm getirmeniz günün konusu olabilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Tüm boş vaktinizi ailenize ayırmak isteyebilirsiniz. Ev ortamı size huzur vereceği gibi, ziyarete gelecek akrabalar da gününüzü daha keyifli kılabilirler. Bir ailevi meseleye de bu vesile ile çözüm getirmeniz günün konusu olabilir.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli konuları dikkatle ele almalı ve doğru argümanlar üzerinden yolunuza devam etmelisiniz. Herkesi memnun etmeye çalışmak yerine kendinize en uygun olan yoldan devam etmeli, kendi istekleriniz doğrultusunda seçimler yapmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısı genel bir kararsızlık hali ve tamamlanması gereken işler ön planda. Enerjik ve hareketten keyif alacağımız bugün, özelikle akşam saatlerinde fikir alışverişleri, yazışmalar ve görüşmeler söz konusu olabilir. Yenilikler, yenileyici gelişmeler veya önemli kişilerle diyaloglar açısından olumlu durumlar destekleniyor olacak. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün beraberlikler ve başkalarından beklentiler konusunda etkiye açık bir gündesiniz. Uzlaşı aramak istiyorsanız, duygularınızı daha çok paylaşmalısınız.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İnatçı ve idealist davranışlar içinde olmanız, bazı kişilerin dikkatini çekecektir. Özgürce hareket etmek isteyeceğiniz bir gün içindesiniz. Güçlü dostlarınız sayesinde; uzun süredir yarıda kalmış olan işlerinizle ilgili adımlar atacaksınız. Turistik ve tatil amaçlı seyahatleriniz olacaktır. Çevresel ilişkilerinizi olumlu kullanabileceğiniz bir gün.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Eğer eşinizle baş başa geçire ceğiniz bir gün planladıysanız olası aksilikler keyfinizi kaçırmasın . Sonradan planlarınıza dahil olanlara takılıp enerjinizi düşünmeyin. Eşinizin son anda çıkan bir işi de buna neden olabilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.