Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2015.03.11 tarihli Terazi burcu yorumu

Genel çevrenizle ilgili bazı tatsızlıklar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sağlığınız konusunda çok dikkatli olmalısınız küçük de olsa bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Çevrenizden fazlasıyla etkileneceksiniz ve bu yüzden gereksiz bazı tartışmalara girebilirsiniz. Olaylara karşı gergin tepkiler verebilir ve iç huzursuzluğu yaşayabilirsiniz. Düşünce ve planlarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz. Yaşamınızla ilgili bazı değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz. Oldukça enerjiksiniz ancak enerjinizi olumsuz kullanabilirsiniz.

Aşk:

Duygusal olarak bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İç dünyanızda sizi rahatsız edecek duygulara kapılabilirsiniz. Duygularınız gün içinde değişken bir yapı gösterecektir. İyimserlikle karamsarlığı arka arkaya yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı duygularınız tüm yaşamınızı etkileyebilir ve sizin olaylara yeterince konsantre olmanıza engel olabilir. Sevdiğiniz insanla aranızda çıkabilecek sorunları gözünüzde çok fazla büyütmemelisininiz. Duygusal konularda yeni bir karar almamalısınız.

İş:

Disiplinli bir şekilde çalışma imkanı bulacağınız bir gündesiniz. İşlerinizi belli bir düzene koymayı başarabilirsiniz ve bu yönde olumlu çalışmalarınız olacaktır. Gün içinde sürekli olarak zihniniz işlek olacaktır ve birden çok konuyu değerlendirmeye alacaksınız. Alacağınız kararlardan emin olamıyorsunuz ve iç dünyanızda bir gerilim olabilir. Kafanızdaki sorunlara ilişkin endişeleriniz ve kuşkularınız artabilir. İletişimsel bazı sorunlar yaşayabilirsiniz ve beklediğiniz gelişmeler gecikebilir.

Para:

Maddi konularda kendinizi rahatsız hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Alacağınız bazı kararların sonuçları sizin için olumsuz olabilecektir. Bugün maddi konularda yeni bir girişimde bulunmamalısınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün küçük bazı ayrıntılar sizin için çok önemli olacaktır ve bunları gözden kaçırmamanız gerekiyor.


Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ne kadar haklı olduğunuz veya doğru düşündüğünüz hiç önemli değil. Bugün fikirlerinizde ısrarcı olmanız sadece tartışmaları körüklemek anlamına gelecektir. İki gün için, tartışmalı ortamlardan, tahrikkar veya öfkeli kişilerden uzak durmanızda, riskli hareketlerden kaçınmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Mars’ın Uranüs ve Pluto ile oluşturduğu olumsuz açılar, öfkeyi, saldırganlığı, gereğinden fazla cesareti ve gerilimi arttırabilir. Bizim kontrolümüz dışında gelişen olaylar ya da kontrolünü kaybetmiş ve saldırgan kişiler, gruplar, ülkeler söz konusu olabilir veya bazı gerçekler açığa çıkabilir. Rekabetçi durumlar veya mücadele gerektiren ortamlar gündeme gelebilir. Önümüzdeki bir ay boyunca, havayla bağlantılı aksilikler, yangın, patlama, kundaklama, şiddet, gaz sıkışması, elektrik elektronikle bağlantılı konular, saldırganlık, doğayla ilgili felaketler, asi gruplar v.b başlıklı olaylar dünya genelinde sıklıkla ön plana çıkabilir. Bu açılar belirginleştiğinde, riskli hareketlerden, ani tepkilerden, ani hareketlerden, riskli kişilerden, tartışmalardan, tehlikeli yerlerden uzak durmakta ve ufak tefek veya acele hareketlere bağlı sakarlıklara ve kazalara karşı tedbir almakta fayda vardır. Bu etki, en yakın zaman dilimi olarak Pazar günü daha fazla kendini hissettirebilir. Neyse ki, Balık burcunda olduğumuz bir aydayız ve ne olursa olsun bu etkiler daha düşük fazda kendini gösterecektir. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili konularla ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Gelir gider dengesini kurmak için hesaplamalara gidebilirsiniz. Parasal konulardaki sıkışıklıklar sizi duygusal yönden de etkileyebilir. Başkalarından destek alarak işlerinizi daha kolay şekilde yoluna koyabilirsiniz. Gün boyunca kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevresel ilişkileriniz ve birlikte çalıştığınız kişiler arasında kurduğunuz müthiş bir denge var. Bugün her konuya farklı bir yorum getiriyor onları sıkı bir şekilde, birbirine bağlayabiliyorsunuz. Yeni yapılanma içinde olduğunuz konularda kendinize gösterecek bir portfy oluşturmalısınız. Kardeşlerle ilgili bir sorun gündeme gelebilir.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün bulunduğunuz ortam ve çevrenizdekilerin yönlendirmesi nedeniyle gereksiz bazı harcamalar yapma ihtimaliniz var. Size göre anlamlı olmayan şeyler konusunda dolduruşa gelmeyin. Değer verdiğiniz şeyler farklı olabilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.