Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2015.04.19 tarihli Terazi burcu yorumu

Bugün bazı önemli kararlar alacaksınız. Bu kararlarınızda ısrarcı olursanız daha mutlu olabilirsiniz. En azından kendinize olan güveniniz artar. Yoğun bir çalışma içerisindesiniz ve bugün kazanç getirecek çalışmalarda bulunabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızın size yaptıklarını unutamıyorsunuz fakat onlara bir şans daha vermelisiniz.

Aşk:

Bugün çok mutlusunuz. Tanıştığınız biri ile aranızda kısada büyük bir yakınlık gerçekleşti. Bu yakınlık birkaç gün içerisinde ilişkiye dönüşecek. Bugün bu yeni ilişkinin heyecanı ve mutluluğu içinde olacaksınız.

İş:

Kariyeriniz için kendi yolunuzu çizdiniz. İş hayatınızda başarılı gidiyorsunuz. Bu ilerleme hem maddi hem manevi açıdan size kar getirecek. Dürüstlüğünüz ve azminiz başarınızın anahtarı.

Para:

Bugün elinize yüklü miktarda para geçecek. Bu parayı borçlarınızı kapamak için kullanacaksınız. Taksitli alışverişlerden uzak durması gereken bir insan tipisiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sizi kıskanan insanlar var. Onlara karşı kendinizi korumalısınız. Her zaman olduğu gibi harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.


Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli bir işe, harekete ya da iş birliğine sorgulamaksızın bağlanmak ya da odaklanmak yerine alternatifleri gözden geçirmenizde fayda var. Bazı kişiler size bazı cevapları vermekte zorlanabilecekleri için, bu kişilerin üzerine gitmeyi bırakıp, seçeneklerinizi değerlendirmelisiniz.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonunda dışsal etkilere ve başkalarının düşüncelerine çok açıksınız. Biraz daha dengeli olmaya bakın.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bekar Teraziler bugünlerde bir beraberliğe niyet edebilirler. Ya da bir birlikteliğin devamı ile ilgili radikal bir karar alabilirler. Çevresel etkenlerin alınacak karara olumlu, olumsuz anlamda tesir etmemesine özen gösterin.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.