Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2015.05.29 tarihli Terazi burcu yorumu

Kendi seçiminiz olmayan arkadaşlıklarda sorunlarınız var. Bu akşam pek istemediğiniz konuklarınız olacak. Ama yine de hoş bir akşam geçireceksiniz. Bir konuda son derece hatalı bulduğunuz bir arkadaşınızı son kez uyarmayı düşünüyorsunuz. Ama bu konuda sizin de bir hatanız var ; konuyu bütün detaylarıyla bilmiyorsunuz. Bu davranışınızla ilgili ilerde yaşayacağınız bir pişmanlığınız olabilir.

Aşk:

Bu sıralar üzerine fazla gitmeyin. Aradan belli bir sürenin geçmesi yararlı olabilir. Onu ne ölçüde incittiğinizi bilmez gibi tavırlarınız, yeniden gönlünü alma çabalarınızı geciktirebilir.

İş:

Çok çıkarcı insanlarla sürtüşmeleriniz var. Ama, onların bu konudaki direnişini bir yerde dondurma olanağı bulacaksınız. Kendiliğinden gelişmesini beklediğiniz gelişmeler, sizi ummadığınız kadar bekletebilir.

Para:

Daha kendinden emin yaşamak istiyorsunuz. Destek anlamında güven duyduğunuz insanların sayısı oldukça sınırlı. İmkanlarınızı zorlama konusunda, sizde dinamo etkisi yapan koşullarınız var.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Belli amaçlara yönelik ortaklıklarınızda kendinizi tekrar tekrar anlatma ihtiyacı duyacağınız toplantılar söz konusu. Belirlemek istediğiniz konuların bir kısmına oldukça uzaksınız, başarı şansınız az.


Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, kısıtlamalara veya sınırlamalara karşı gelme arzunuzla başa çıkamayabilirsiniz. Ayrıca, eskiden size sıkıcı gelen bazı konular ilginizi çekmeye başlayabilir. Aniden, hat sanatıyla uğraşmaya başlar ya da Çinceye merak duyarsanız şaşırmayın. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Terazi burcundaki Ay’ın gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar biraz zorlayıcı etkisi mevcut. Bu durum ikili ilişkilerimizde gereğinden fazla net konuşmaları gündeme getirebilir. Açık sözlü olmanın da bir sınırı olabileceğini hatırlamanızda fayda var derim Niobe’ce. İkili ilişkilerimizde beklentilerimiz artabilir veya ilişkilerimizden dersler çıkartabilir, ikili ilişkilerimiz kanalıyla bilgi ve tecrübe edinebilir ya da bugünlerde kuracağımız ilişkilerin ileride faydasını görebiliriz. Ancak, dalgınlıklar, unutkanlıklar, kafa karışıklıkları, karışık düşünceler, konsantrasyon bozuklukları veya halsizlik ya da isteksizlik gibi ruh hali haftabaşından beri olduğu gibi birkaç gün daha devam ediyor bilginize… …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde yeni başlangıçlar yapmak için şartlar daha uygun. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. İmaj değişikliği için uygun bir gündesiniz. İlişkilerinizde daha özgürlük arayışında olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ilgilendiğiniz alanlara yönlendirebilirsiniz. Gün içinde beslenmenize dikkat etmelisiniz.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygusal iniş ve çıkışlarınıza, sizin de anlam veremediğiniz anlar oluyor. Nedensiz içsel sorgulamayı bırakın ve yaşamı kendi mantık çerçevesinde değerlendirmeye çalışın. Özellikle parasal konularda istemediğiniz şartları değiştirmek sizin elinizde. İnce ve nazik davranışlarınızla çevrenizde iyi bir etki bırakacaksınız.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.