Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2015.05.31 tarihli Terazi burcu yorumu

Kendinizle ilgili aldığınız son kararlardan oldukça memnunsunuz. Uygulama konusunda da son derece kararlı görünüşünüz başarıyı çabuklaştıracak. Yoğun hoşluklarla geçen bir hafta sonundan sonra duygusallığınızda biraz durulma görülebilir. Sevdiklerinizi bir araya toplama konusundaki becerikliliğinize kimsenin itirazı yok, ama bazen gereğinden fazla ısrarcı olabiliyorsunuz.

Aşk:

Kendinizi, mutluluğundan bir parça korumanız gereken bir ilişki içindesiniz. Duygularınızı tutkuya dönüştürebileceğiniz yolundaki uyarılar, hiç de kuruntu gibi görünmüyor.

İş:

İşin kendisini, ortamından, ilişkilerinden önde tutmanız, iş yaşamınızda biraz mekanik bir mutluluk içinde olduğunuzu gösteriyor. İnsani gelgitlerle pek ilgili görünmüyorsunuz. Birtakım sevinçler ve üzüntüler paylaşılmayı gerektirebilir.

Para:

Biraz daha piyasa araştırması yapmaya ihtiyacınız var. Tahmininizden çok daha uygun fiyatlar da sizi mal sahibi yapabilir. Alım satım konularında bir otorite sayılmazsınız, bu yüzden eleştirilere kapalı durmayın.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sağlık konularında abartılara dikkat ! Kendinizi bu kadar yıpratmamalsınız.


Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konuların ya da konuşmaların neresinde olduğunuzu ya da sizi niçin ilgilendirmesi gerektiğini anlamayabilirsiniz. Üzerinde çok fazla durmayın. Zira, iki üç gün sonra, olayların rengi tamamen değişebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta boyu hissedilen kafayı toplayamama, halsizlik, kararsızlık veya kafa karışıklığı hali hafta sonuna(özellikle Pazar günü) yayılabilir. Bazı konularda birbirimizden tamamen farklı şeylerden bahsetmemize rağmen aynı şeyden bahsediyoruz hissine kapılabiliriz. Hayatımızda bu hafta yer alacak konular her neyse, tamamen kavramak, gerçeklere ulaşmak veya doğru şekilde değerlendirmek için üç gün beklememizde fayda var. Üç gün sonra gerçekler ortaya çıkacaktır ya da karışıklıklar giderilecektir. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel konularda daha aktifsiniz. Öğle sonrasında başkalarından destek bulmak için uğraşabilirsiniz.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizde kişisel cazibenizden etkilenen bir çok kişi size değişik tekliflerde bulunabilir. Geçici duygular yüzünden iş şartlarınızı zorlamamalı ve bulunduğunuz ortamın pozitif taraflarını görmelisiniz. İsteklerinizde artıştan dolayı, kişisel zevklerinizi karşı cinsle paylaşma konusunda cömert davranacaksınız.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.