Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2015.06.03 tarihli Terazi burcu yorumu

Aceleciliğiniz yersiz paniklere neden olabiliyor. Öngörülü olduğunuz şeklindeki imajınız, sizinle alakalı insanları koşuşturmalar içine sokabiliyor. Yakın çevrenizde sağlık sorunu yaşayan bir arkadaşınızla ilgili beş, altı kişi değişik ölçülerde endişe yaşıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde tanık olacağınız ikili bir görüşme bazı beklentilerinizin artmasına yol açabilir.

Aşk:

Yorucu ilişkilerdeki deneyimlerinizde, karşı tarafa tanıdığınız fırsatların olumlu karşılıkları var. Aldığınız önemli kararları çabuk unutmanız, duygularınızın henüz ayakta olduğunu gösteriyor.

İş:

Hayata doyumlu bakışınız, başkalarının fırsat gibi göreceği imkanları tepmenize neden olsa da, sizi risklerden koruyor. Kendi çapınıza göre önünüze koyduğunuz hedeflerde, yolunuz açık.

Para:

Bu konularda hırsınız yok ve buna kararlısınız. Gündelik hesaplar içindesiniz. Kazancınızı arttırabilme olanaklarınız içinde yaptığınız ilkesel elemeler geriye bir şey bırakmıyor

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Çözümsüz bazı konularda, bugünlerde dışardan daha etkili olabilirsiniz. Bazı kararları kendiniz vermeniz gerekiyor.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün yine kendi doğrularınız için savaş vermek isteyebilirsiniz. Gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz, fakat bu konuda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz..Dengeler sizin için çok önemli. Sorumluluk duygunuzu gelişmiş olması nedeniyle, bulunduğunuz ortamın dışına çıkabiliyorsunuz. Yorulmaktan korkmamanız size farklı yapıyor.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizle(komşu, akraba, kardeş, kuzen v.b) ilişkileriniz, bir an da sıklıkla gündeminizde yer alabilir. Bu kişilerin problemleriyle ilgilenmeniz gerekebilir.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cevaplara ulaşmak zor olsa da hayatı sorgulayabileceğimiz, kendi kendimize soracağımız soruların artabileceği birkaç günün içindeyiz. Eski düşünce sistemleri veya artık işe yaramadığını düşündüğümüz konular rafa kaldırılabilir. Yay burcunda meydana gelen dolunay ve dolunayın olumsuz açıları, yanılma, yanıltılma, kararsızlık, belirsizlik, fikir çatışmaları, düşünce ya da inanç sistemleri arasındaki farklılıklara dayalı anlaşmazlıklar, yabancılarla ilişkiler, medya, yurtdışı bağlantılı işler veya uluslararası ilişkiler başlıklarında zorlanmalar ya da aşırılıkları, iletişim, ulaştırma, elektrik elektronik başlıklarında yaşanabilecek aksilikleri beş gün boyunca gündeme taşıyabilir. Sakinliğimizi korumaya ve serinkanlı olmaya çalışmamız gereken bu günlerde, kararsızlıkları ve belirsizlikleri netleştirmeden kararlar almak doğru olmayacaktır. Şüpheli ve şaibeli ya da kendisini olmadığı bir kişi gibi gösteren kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Doğru soruları sormamız şart! …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iletişim yönünden yoğun bir gündeminiz olabilir. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Zekanızı kullanacağınız işlere yöneleceğiniz zamanlar var. Yazışma ve konuşmaların yoğun olduğu zamanlarda dağıldığınızı hissedebilirsiniz. İşlerinizi toparlayabileceğiniz ve aksaklıklara takılmamanız gereken bir gündesiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün başarısız olduğunuz işler sizi yorabilir. Kendinizi son günlerde umursamaz hissediyordunuz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kalabalık ortamlar, düğün, davet, organizasyon, seminerler, toplantılar ve arkadaş çevrenizle düzenlenen eğlenceli etkinliklerde yer alabilir, bulunduğunuz her ortamda enerjinizle dikkat çekebilir, yeni bir kişi ile tanışabilir ve sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün ve önümüzdeki birkaç gün boyunca yakın çevre ilişkileriniz gündeminizin ilk sırasına yerleşebilir. Hassaslıklara açık olacaksınız. İhmal ettiğiniz insanlarla arayı kapatmalısınız.