Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2015.06.04 tarihli Terazi burcu yorumu

Aileden birinin bir alım işinde size ihtiyacı olacak. Hafta içinde biraz bu işe koşturabilirsiniz. Anlayamadığınız bir nedenle haftaya içinizde bir sıkıntıyla girebilirsiniz. Çevrenizdeki insanları, günün tadını çıkarmaya zorlama alışkanlığınız var. Herkes, bir önceki günün aktardığı sorunlardan sıyrılma becerisini, sizin kadar gösteremeyebilir.

Aşk:

Kalıcı ilişkilerden çekiniyor gibisiniz. Aşkın, flört kısmı sizi çok daha cezbediyor gibi bir izlenim veriyorsunuz. Gönül ilişkileriniz genellikle heyecanla dolu ama kısa ömürlü oluyor.

İş:

Yeni bir iş ortamı arayışlarınız bu günlerde sona erebilir. Mesleğinizi geliştirme ihtiyacınızı karşılayamıyorsunuz. İşinize verdiğiniz emeğin karşılığında böyle bir boşluk göze çarpıyor.

Para:

İyi niyetli ve çok gerçekçi gelecek planlarınız var. Beklenmedik şekilde elde ettiğiniz paranın haberini yaygınlaştırmamak niyetinde görünüyorsunuz. Bu gizlilikten rahatsızlık duymanız gerekmiyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bu iki günde, kendinizi dinlenmeye alabilirsiniz. Son günlerdeki uykusuzluk sorununuz genel gerginliklerden kaynaklanıyor olabilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, başkalarının yaşamını merak edebilir, birlikte olduğunuz ortamlarda onları tenkit edebilirsiniz. Birlikte olacağınız kişileri iyi seçmeli ve güvenebileceğiniz insanlarla çalışmalısınız. Düşüncelerinizi keskin bir şekilde dile getirdiğiniz için, bazen yakınlarınızda aranızda tartışma çıkıyor. Bugün temkinli hareket etmelisiniz.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugün ve yarın size romantik saatler vaat ediyor, evde oturmak için uygun günler değil! Hoş planlar yapabilir, umulmadık bir kişilerle iişkiler içerisine girebilirsiniz.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tamamlanması gereken işleri tamamlamak, halledilmesi gereken görevleri ve sorumlulukları yerine getirmek için uygun bir gün. Hayalgücünün ve yaratıcılığın artacağı akşam saatleri spritüel konulara zaman ayırmak için de uygun olabilir. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailevi konularla ilgili yorucu koşullar oluşabilir. Geçmişe yönelik durumların arasında kalabilirsiniz. Zaman zaman güven aradığınız yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Ev ile ilgili konularda sorumluluk almanız gerekebilir. Olaylar karşısında kendi iç sesinizi dinlemelisiniz. Babanızla ilgili konuları göz ardı etmeyin.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AİLE bağlarınızı güçlendirici çalışmalar içindesiniz. Herkesi bir araya getirmek istiyorsunuz. Her şeyi bir çırpıda halledeceksiniz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Akşam üzerine kadar olan zaman diliminde kalabalık ortamlar, seminerler, sunumlar, toplantılar ve etkinliklerde yer alabilir, takım çalışmaları ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Akşam saatlerinde enerjinizi toparlamak için sevdiğiniz insanlarla pozitif ve rahatlatıcı ortamlarda yer alabilir, enerji çalışmaları ve dinlenmeye zaman ayırabilirsiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Evinizle ilgili konularda kendinizi her zamankinden daha etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Yapacağınız her türlü şeyi iyi planlamanızı gerektiren bir süreçtesiniz. Bunu göz ardı etmeden hareket edin.