Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2015.06.16 tarihli Terazi burcu yorumu

Karşılaştığınız olaylar ve haberler şaşırtıcı olabilir. İsteklerinizin sürpriz bir şekilde karşınıza çıktığını düşünebilirsiniz. Ancak bugün beklentilerinizin yarattığı gerilimden uzaklaşıp arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve uzun zamandır düşündüğünüz fakat ortaya koymadığınız fikirlerinizi anlatabilirsiniz. Ekip çalışmaları yapabilirsiniz ve çeşitli organizasyonlarda aktif görev alabilirsiniz. Hareket halinde olmak ve çevrenizdeki kişilere yardımcı olmak sizi rahatlatacak. Böylece enerjinizi yapıcı ve faydalı bir biçimde kullanabilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Eşinizle keyifli bir gün geçirmenizi sağlayacak etkiler alacaksınız. Kendisiyle yeni bir dönemi açabilir, evliliğinizin daha da tatmin edici bir konuma taşınmasını mümkün kılabilirsiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Her şeyi tüm açılardan ele almaya çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Zihninizi bu kadar yormamalısınız. Derinlemesine incelemeler yapmak elbette iyi ancak nerede durup başka alana geçeceğinizi iyi kararlaştırın.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Gücünüzü hiç kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz.. Başarılı çalışmalar yaptığınız zaman, kendinizi özel ve farklı hissediyor ve motivasyon gücünüz artıyor. Bu gün aşk ve iş ilişkilerinizi bir arada yürütmenin zevkini yaşayabilir veya özgürlük duygusunu size tattırabilecek bir iş arkadaşınızla sıra dışı bir ilişki içinde olabilirsiniz.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Diğerleri üzerlerine düşeni yapmasalarda, siz, belli planlarınız, anlaşmalarınız veya iş birlikleriniz esnasında elinizden geldiğince zarif, düşünceli ve anlayışlı olmaya özen göstermelisiniz.

Siz, olayları diğerlerinden daha net görebiliyorsunuz. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün düşüncelerinizi paylaşmak için etrafınızdaki insanlarla iletişim halinde olabilirsiniz. Yaşanan fikir ayrılıkları sizi tartışmaya itebilir. Zihinsel anlamda huzursuz zamanlar var. Sorunları büyütmemeye özen göstermelisiniz. İlişkilerin kopmasına neden olabilir. Gün içinde özgürleşme hissiyatı içinde yolculuklar planlayabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yaptığı işte görselliğin ön planda olduğu Teraziler yeni iş teklifleri için uygun bir zaman içerisindesiniz. Hayallerinizin peşinden gitmelisiniz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca enerjinizi en yüksek şekilde sergileyerek, bulunduğunuz her ortamda kolayca insanların dikkatini çekebilir, sportif faaliyetlerde yer alabilir, tatil planı yapabilir ve aşk hayatınızda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde sevginizi ve duygularınızı partnerinize daha fazla göstermeniz gereken bir süreç sözkonusu iken, kadın erkek ilişkilerinde duygusal olarak incinmeye açık bir zamandan geçeceksiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dış ortamlarda, seyahat veya tatillerinizde hırslı yönleriniz ön planda olabilir. Çabuk sinirlenmeye ve tepki vermeye açık olacaksınız. Bir yandan da işlerinizde kolay organize olabilir, yapılacakları planlayabilirsiniz