Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2015.06.19 tarihli Terazi burcu yorumu

Güne istekli başlayacak ve yoğun duygular içinde olacaksınız. Sizin gücünüzü hesap etmeyen kişilerle aranızda rekabet ve mücadele yaşanabilir. Çevrenizin kıskançlığını çekecek davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Sorunları büyütmekten kaçının ve bu arada çevrenizin saygı duyduğu kişilerin davranışlarını küçümsemeyin. Beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler sizin beklediğiniz gibi olmayabilir. Fakat geriliminiz yansıtmayacak ve kendinizi bu kez daha farklı hissedeceksiniz. Görünürde belirgin değişiklikler olmasa bile siz kendinizi daha farklı hissedeceksiniz.  

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bugün, iyimser olmanızı sağlayacak etkiler almanız mümkündür. Ancak; bazı konular üzerinde düşünürken hoşunuza gitmeyen noktalara takılıp kalabilirsiniz. Bundan kaçının. Çevrenizden yardım isteyin.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Her şeyi tüm açılardan ele almaya çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Zihninizi bu kadar yormamalısınız. Derinlemesine incelemeler yapmak elbette iyi ancak nerede durup başka alana geçeceğinizi iyi kararlaştırın.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Maceracı yapınızın ön plana çıkmasından kendinizden hoşnut kalacaksınız. Partnerinizde bu konuda sevgi ve mutluluk paylaşımı içinde olacaksınız. Yine bu dönem, düşüncelerinden yararlanabileceğiniz dostluklar kuracak ve bu konuda müthiş bir iletişim içinde olacaksınız. Başkalarına çılgın gelen işler, size son derece kolay gelecek.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bir süredir türlü tartışmalara neden olan meselelere daha esnek ve objektif yaklaşmanızda fayda var.

Bazı konularda ya da düzenlemelerde mantığınız izin vermese de, sezgilerinize kulak verip önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevgi ve şefkat paylaşımlarına ve yeniliklere açık bir günde olmakla birlikte, özellikle 14.00’a kadar olan zaman diliminde ufak tefek beklenmedik gelişme(uyurken ısrarla çalan kapı veya telefonlar v.b) nedeniyle rahatsız olabilir veya tepkilerimizi kontrol etmekte zorlanabiliriz. Bunun dışında, olumlu diyaloglara açık, doğru ilişki kurmak veya iletişim kanallarından fayda sağlamak için uygun bir gündeyiz. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda hedeflerinize ulaşmak için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Üzerinde uğraştığınız işlere yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili konularda ani değişiklikler yaşanabilir. Üstlerinizle ilgili konuları başkalarıyla paylaşmamaya özen gösterin. Annenizle ilgili olayları ihmal etmeyin.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yerinde durmak yerine yeni mekanlar ve insanlar keşfetmek ihtiyacındasınız. Değişimi çok uzakta aramayın, yakın çevrenize bakın.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Günlük yaşamınızda son derece keyifli ve mutluluk veren haberlerle karşılaşabileceğiniz bugün, iş hayatınızdaki çalışmalarınız ve finansal beklentileriniz desteklenirken, sevdiklerinizle olumlu görüşmeler yapabilir, aşk hayatınızda mutlu bir gün geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün karşınıza gelen fikirler, öğreneceğiniz yeni konular hayatınızda yapmak istedikleriniz için güzel sonuçlar sunabilir. Kendinize daha fazla yatırım yapmalı ve öğrenmekten korkmamalısınız.