Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2015.07.21 tarihli Terazi burcu yorumu

Bugün dikkatinizi parasal konulara yöneltecek ve bütçe hesapları yapacaksınız. Yatırım araçları ve kazanç sağlamayı düşündüğünüz konulara yönelik girişimler beklediğiniz kadar verimli olmayabilir. Moralinizi bozmayın ve aceleci davranmayın. İsteklerinizi gerçekleştirmeye yönelik bugün sabırsız ve telaşlı bir tavır içinde olabilirsiniz. Gelişmeleri akışına bırakın ve çevreniz ile ilgilenin. Özellikle doğanın içinde olmak, hareket halinde bulunmak sizi karamsarlıktan uzaklaştıracak. Böylece fırsatları anlamanız ve kullanmanız mümkün olacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızda bol vakit harcadığınız, size ait mekanların güzelleştirilmesi ile ilgili olarak bazı kişilerle görüşebilirsiniz. Bir tamirat veya tadilat gündeme gelebilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İş dünyanızdaki hareketlenmeler, aklınızı karıştırabilir. Çevrenizdeki güvendiğiniz kişilerle toplantılar gerçekleştirebilir veya görüş alışverişinde bulunabilirsiniz. Özellikle para akışı konusunda konuşmak istediğiniz çok şey olabilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygularınızdan emin olduğunuz bir gün. Fikirlerinizi açıkça ortaya koyarken, işin duygusal zenginliğini de, unutmuyorsunuz. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda yumuşak ve sade davranışlarınızla herkesin takdirini kazanabilirsiniz. Haksızlıklar karşısında takınacağınız yapıcı tavırlar dikkat çekecek.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýş hayatınızı, maddi durumunuzu veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren olaylarda yeni teklifler yüzünü gösterebilir.

Aslında şimdiye kadar hiç bu yönlü düşünmüş olmasanız bile, bu sefer aklınızda olmayan şeyleri denemek isteyebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Başak burcundaki Ay’ın Satürn’le olumlu açısı ve Güneş Satürn olumlu görünümü bugün ve hafta genelinde, uzun vadeli konularda başarı şansını ve bu yönlü girişimleri arttırabilir. Bu hafta boyunca, uzun vadeli ilişkiler veya uzun vadeli adımlar gündeme gelebilir. Ciddi iş görüşmeleri yapmak, resmi kurum ve kuruluşlarla, yaşca büyük veya otorite konumundaki kişilerle görüşmek için uygun bir süreçte olacağız. Hedeflerimize odaklanabiliriz. Dolayısıyla, sabah saatlerinde oluşabilecek belli belirsiz kararsızlıkların, isteksizliklerin, endişe veya dalgınlıkların güne olumsuz başlamanıza neden olmasına izin vermeyin. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sorumlu olduğunuz konularda endişe içinde olabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden kayıplar yaşayacağınız zamanlar var. Kontrolünüzü kaybetmemeye özen gösterin. Sorumluluklarınız artabilir. Akşama doğru kişisel hassasiyetinizde olan konular gündeminizi meşgul etmeye başlayabilir. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni atılımlar gündemde. Bir kaç işi bir arada götürmek zorundasınız. Yeni bir anlaşma yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren ailenize zaman ayırabilir, evinizde dinlenebilir, ev ve yerleşime ait konulardaki düzenlemeleri tamamlayabilir ve ailenizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Özellikle akşam saatlerinde ilişkilerde romantizm ve uyum yükselirken, beklemediğiniz keyifli davetler alabileceğiniz bir zamanda olacaksınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu hafta kariyerinizde atacağınız adımlar, yapacaklarınızı destekleyecek. Önemli işlerinizde kalıcı maddi sonuç- lara ulaşabilirsiniz. Hayat sizi birçok açıdan destekliyor olacak.20 TEMMUZ 2015 TERAZİ BURCU YORUMUBugün bilinçaltınız ve sezgileriniz fazla çalışacak. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlıklarınızdan beklediğiniz desteği göreceksiniz. Geçmişle ilgili konular gündeminize oturabilir. Sağlığınıza dikkat edin.19 TEMMUZ 2015 TERAZİ BURCU YORUMUBayramın son gününde kalabalık ortamlarda sevdiğiniz insana karşı anlayışsız tavırlar sergileyebilirsiniz. Fikirlerinize karşı gelindiğinde hemen tepki vermeye müsait oluyorsunuz. Daha keyifli etkiler için olayları kişisel algılamayın.18 TEMMUZ 2015 TERAZİ BURCU YORUMUSosyal çevreniz, davetler veya organizasyonlara vaktinizi harcayabilirsiniz. Gireceğiniz çevrelerde ilişkilerinizi artıracaksınız. Çok ilgi çektiğiniz bu dönem ortaklaşa işler sizi heyecanlandırabilir. Karşınıza yeni iş fırsatları çıkabilir. Değerlendirmekte fayda var.