Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2015.07.23 tarihli Terazi burcu yorumu

Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak. Kafanız karışacak fakat dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklamanız gerekiyor. Belki yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almış olabilirsiniz ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Aynı zamanda pek çok işi bir arada yapmanız gerekebilir veya sürpriz ziyaretçileriniz olabilir ve işlerinizi ertelemek durumunda kalabilirsiniz. Sabırsız ve tahammülsüz bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Çeşitli davetler alabilir, ilginç toplantılara katılabilirsiniz. Bu arada tartışmalardan uzak durun ve iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.  

Terazi burcunun bugün genel durumu

Rahat ortamlarda bulunma ve keyfinize bakma isteğinizin artacağı bir gündesiniz. Evinizin konforunu bırakıp da dışarı çıkmak istememeniz mümkündür. Ancak; sorumlulukları ön planda tutmalısınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Rahat ortamlarda bulunma ve keyfinize bakma isteğinizin artacağı bir gündesiniz. Evinizin konforunu bırakıp da dışarı çıkmak istememeniz mümkündür. Ancak; sorumlulukları ön planda tutmalısınız.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal yaşantınızda önemli gelişmeler söz konusu olacak. Bugün fiziksel anlamda kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz. İnce ve nazik davranışlarınızla çevrenizde iyi bir etki bırakarak yardım sever duygularınızla iyi bir örnek teşkil edeceksiniz. Estetik duygularınız ve güzelliklere olan ilginiz artıyor.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sizi her anlamda garantide gören kişilere dikkat edin. Bağlayıcı sözler verdiyseniz, yüklenilmesi gereken sorumluluklar öngörülenden çok fazla çıkabilir.

Detaycı olmanız yanlışların önünü kesebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür ve Satürn arasında oluşan olumlu açı, uzun vadeli düşünmeyi kolaylaştırıyor ve bu anlamda daha faydalı adımlar atmamıza yardım ediyor olacak birkaç gün için. Yapacağımız planlarda garantiyi ön plana alabilir, tedbirli ilerlemek isteyebiliriz. Resmi işlerle uğraşmak, matematiksel ya da bilimsel konulara eğilmek, işlerde disiplini ön plana çıkartmak eğilimlerinin artacağı beş günün içindeyiz. Daha aklı selim düşünebilir, ciddi ve olgun görüntümüzle girişeceğimiz işlerde istediğimiz sonuçları alabilir veya işleri kolayca tamamlayabiliriz. Ýlişkilerimizi doğru kullanacağımız günler. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Bu konuda alacağınız haberlerle fikir değişikliği olabilir. Önem verdiğiniz konulara daha hassas yaklaşabilirsiniz. Bedeninizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İmaj değişikliği yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularla ilgili başkalarından alacağınız destekler var.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

ZEKİ ve pratik düşünceleriniz sayesinde çözemeyeceğiniz bir problem yok. Yeteneklerinizin takdir edilmesini istiyorsunuz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde uzlaşma ve anlaşma yanlısı taraf olarak varolan sorunlarınıza çözüm bulabilir, dengeyi daha rahat kurabilirsiniz. Eğitim faaliyetleri ve yolculuklar açısından pozitif etkiler sunan bugün, her türlü görüşmenizde enerjinizle istediğinizi daha kolay elde eden taraf olabilirsiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu hafta kariyerinizde atacağınız adımlar, yapacaklarınızı destekleyecek. Önemli işlerinizde kalıcı maddi sonuç- lara ulaşabilirsiniz. Hayat sizi birçok açıdan destekliyor olacak.20 TEMMUZ 2015 TERAZİ BURCU YORUMUBugün bilinçaltınız ve sezgileriniz fazla çalışacak. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlıklarınızdan beklediğiniz desteği göreceksiniz. Geçmişle ilgili konular gündeminize oturabilir. Sağlığınıza dikkat edin.19 TEMMUZ 2015 TERAZİ BURCU YORUMUBayramın son gününde kalabalık ortamlarda sevdiğiniz insana karşı anlayışsız tavırlar sergileyebilirsiniz. Fikirlerinize karşı gelindiğinde hemen tepki vermeye müsait oluyorsunuz. Daha keyifli etkiler için olayları kişisel algılamayın.18 TEMMUZ 2015 TERAZİ BURCU YORUMUSosyal çevreniz, davetler veya organizasyonlara vaktinizi harcayabilirsiniz. Gireceğiniz çevrelerde ilişkilerinizi artıracaksınız. Çok ilgi çektiğiniz bu dönem ortaklaşa işler sizi heyecanlandırabilir. Karşınıza yeni iş fırsatları çıkabilir. Değerlendirmekte fayda var.