Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2015.07.29 tarihli Terazi burcu yorumu

Karmaşık duygular içinde olabilirsiniz ve sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Tutkulu aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir fakat tedbirli olmanız gerekiyor. Skandallardan uzak durun ve sevdiklerinizi zorlamaktan kaçının. Dışarı çıkmak, açık hava organizasyonları ve yabancı ortamlar sizi rahatlatacak. Duyduğunuz haberlere tepki göstermeden önce doğru olup olmadığını araştırın. Ayrıca yanlış anlamalar olabileceğini düşünerek davranın. En iyisi şimdilik fikirlerinizi kendinize saklasanız daha iyi olacak. Meydana gelen olaylar duygularınızı tamamen değiştirebilir...

Terazi burcunun bugün genel durumu

Özel hayatınızda ilgilenmeniz gereken konular sayıca artabilirler. Detaylara da uzun vakit ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Programınızı değiştirmeniz gerekiyorsa esnek olun.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün kendi başınıza bazı çalışmalar yapabilirsiniz. Boş kalan vakitlerinizi bile başka sorumluluklarınıza, en azından gelecek günlerin planlanmasına ayırma eğiliminiz olabilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Tanışacağınız kişilerin karizmanızla etkilemek için özel bir çaba sarf etmenize de, gerek kalmayacaktır. İş konusunda yardım alacağınız kişilerin, sizden çok farklı olması sizde hayranlık uyandıracaktır. Karşılıklı etkileşim sonucunda yeni bir ilişkinin temelini atabilirsiniz. Bu gün dengeleriniz çok önemli. İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir gün yaşayacaksınız.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Geleceğe yönelik adımlarınızın, uzun vadeli planlarınızı ya da uzun zamandır devam eden bazı işlerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Önümüzdeki beş hafta içinde yeniden ele alınması gereken bazı konular olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yay burcundaki Ay fikir alışverişlerine açık bir günde olduğumuzu gösteriyor. Akşamüstü saatlerine kadar yenilikçi düşünebilir, yeni şeyler denemek isteyebilir, yabancı kaynakları araştırabilir, dış bağlantılı işlere ağırlık verebilir veya yabancılarla ilişkilerimizi güçlendirebiliriz. Eğitim, turizm, felsefe, inanç başlığı altında anılan konularda da olumlu olanakları değerlendirebileceğiz. Tavsiyelere açığız. Ancak, akşamüstü saatlerinden itibaren boşluğa girecek olan Ay 22.00’a kadar belirsizliklere veya kararsızlıklara neden olabilir. 22.00 sonrası ise, yaz akşamlarından faydalanmamızı sağlayacak keyifli saatlerde olacağız. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iletişim olduğunuz kişilerle yeni işler başlatabilirsiniz. Konuşmalarda kısmetli gelişmeler olabilir. Yakın çevrenizdeki gelişmeler sizi etkileyebilir. Kulağınıza gelen dedikodular keyfinizi kaçırmasın. Öğleden sonraki saatlerde daha akıcı koşullar söz konusu. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmeye çalışabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

FizikSEL güç gerektiren işler yapabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için pratik çözümler bulabilirsiniz. Seyahate çıkabilirsiniz bu aralar.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca arkadaşlık ilişkileriniz sayesinde başarılı görüşmeler yapabilir, sosyal ortamlarda sevdiklerinizle bulunarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Özel yaşamınızda tekliflere açık olduğunuz bugün, devam eden projelerinizde fırsatlara açık bir gündesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizdeki oluşumları iyi kontrol etmelisiniz zira oldukça hareketli bir dönem içindesiniz. İletişiminizde özgür ve rahat tavırlarınızla kısa planlar, aktiviteler sizi hareketlendirebilir.