Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2015.08.05 tarihli Terazi burcu yorumu

Güne isteksiz başlayabilirsiniz veya ani değişiklikleri sürpriz olarak yorumlayabilirsiniz. Ancak duygularınızın ve hayata bakış açınızın değişmeye başladığını hissedeceksiniz ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Sevdiklerinizin yaşadığı olaylardan etkilenmiş olabilirsiniz. Ayrıca şimdiye kadar sevdiğiniz her ne var ise, bunlara karşı duygularınızın değiştiğini hissedebilirsiniz ve karamsar olabilirsiniz. Ancak meydana gelen olaylar aslında sizi özgürleştiriyor. Ayrıca sürpriz karşılaşmalar olabilir ve heyecan duşmuş olabilirsiniz. Ve bütün bunlar ilişkilere bakış açınızı değiştiriyor.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Yakın olduğunuz kişilerle bazı ortaklaşa girişimlerde bulunduysanız, bunlarla ilgili yeni fikirler bulabilirsiniz. Bu fikirleri insanlara olumlu bir iletişim ile aktarın ve fazla heyecana kapılıp empoze etmeye çalışmayın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün güç savaşlarından uzak, keyifli bir gün geçirmeye bakın. Rahat ve dinç bir zihin ile işlerinize odaklanın. Önünüzdeki fırsatları gerçekçi bir yaklaşımla değerlendirin ve doğru kararlar almanızı sağlayacak süreçleri başlatın.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay, duygusal ilişkilerinize yeni bir boyut sunuyor. Sizin iyi niyetli yaklaşımlarınızla, onun size olan davranışları arasında olumlu bir paralellik var. Duygusal yaşantınızın güven içinde olmasını istiyorsanız, maddesel kazançlarınızı ön planda tutmalısınız. Mevsimlerin değişmesi, yemek alışkanlığınızı bozuyor.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Önünüzde çok fazla seçenek oluşuyor ya da yeni olanaklara kavuşabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak alternatif durumlar daha önce düşündüğünüz senaryolardan farklı olsa bile, belli hedeflerinize ulaşmanız için bir fırsat teşkil edebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabileceğimiz ya da alışılmadık yol ve yöntemler deneyebileceğimiz, farklı tavırlarla diğerlerini şaşırtabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik gelişmeler planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Duygusal anlamda hassasiyet veya özveri gerektiren durumlar da oluşabilir. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Karşınızdan gelen tepkilere karşı kendinizi korumak isteyebilirsiniz. Uyum arayışında olacağınız zamanlar var. Sorumlu olduğunuz konularda uğraştıran durumlar söz konusu. Gün içinde bireyselleşmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde sevdiğiniz insanlarla birlikte planlar yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Fırtınanın ortasında gibi hissediyorsunuz kendinizi. Bazen teslimiyetçi bir düşünceyle kendinizi koyveriyorsunuz. Başkalarını umursamayın.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde geçmişte yaşadığınız size yetersiz ve değersiz hissettiren olaylara takılabilir, geçmişi yoğun olarak düşünebilir ve ruhsal olarak kendi kendinizi üzebilirsiniz. Oysa ki bu atmosferi enerji çalışmaları, dua ve meditasyona kullanmanız sizi rahatlatacaktır. Öğleden sonraki zaman dilimine dek, sağlık ve iş hayatı konusunda problemler yaşayabilirsiniz. Akşamüzerinden gece yarısına dek, finansal konularda başarı ve özgüveninizin yükselmesi ile sabah saatlerinde yaşadığınız olası üzüntüleri geride bırakacağınız kaliteli bir zaman başlıyor.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugünün keyfini çıkarmaya odaklandığınızda, bazı şartların sizden yana olmadığını görebilirsiniz. Özel hayatınızda, ilişkide olduğunuz insana karşı anlayışı elden bırakmayın.