Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2015.08.12 tarihli Terazi burcu yorumu

Güne heyecanlı ve enerjik başlayacaksınız. Derinden etkileyici olaylar karşısında cesur ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Bu arada yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir ve kafanız karışabilir. Söylemek istediklerinizi anlatmanız zor olabilir fakat tavırlarınız ve davranışlarınız ile ne istediğinizi anlatmayı başaracaksınız. Gün içinde karşılaştığınız kişiler ve alacağınız haberler sizi harekete geçirecek. Dikkatinizi yükseltin ve planlarınızı uygulamak için gayret gösterin. Çünkü gün içinde beklemediğiniz misafirleriniz olabilir veya yardıma ihtiyacı olanlar ile ilgilenmeniz gerekebilir ve bu arada yapmanız gereken işleri ihmal edebilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

İç dünyanıza odaklanabilirsiniz. Hissettiklerinizi gözden geçirmeniz ve kökenlerini bulmaya çalışmanız mümkündür. Bu arayışınızı dış dünyadaki kişilerden gizlemeniz söz konusu olabilir. Belki de duygularınızı açmalısınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Etrafınızda bazı gizli faaliyetler yürütüldüğünü fark edebilir ancak bunları araştırmaya isteksiz olabilirsiniz. Bugün zihniniz ne konuya odaklanıyorsa onunla ilgilenin. Dış dünyada fazla bir şey kaçırmayacaksınız.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Önümüzdeki bir yıl boyunca, gizli yürütülen işler, ruhsal büyüme, yardım faaliyetleri, sağlık, spritüel başlıklarındaki konularda türlü fırsat ve olanakla karşılaşabilir veya bu alanlarda koruma altında gibi hissedebilirsiniz.

Önümüzdeki bir yıl boyunca, gizli yürütülen işler, ruhsal büyüme, yardım faaliyetleri, sağlık, spritüel başlıklarındaki konularda türlü fırsat ve olanakla karşılaşabilir veya bu alanlarda koruma altında gibi hissedebilirsiniz. Ýhtiyaç sahibi kişilere yardım etmek isteyebilir, bazı alanlarda kapalı kapılar ardında ilerleme planları yapabilir ya da olası entrikalara karşı gizli konuşmalar yaparak tedbir almak isteyebilirsiniz, ama Jüpiter arkadan konuşmaların gizliliğini zorlaştıracağı için kendinizi zor duruma düşürmek istemezsiniz sanırım. Sağlığınız açısından da güzel bir konumdur Jüpiter’in bu geçişi. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün burç değiştirerek Başak burcuna geçen ve önümüzdeki bir yıl boyunca bu burçta kalacak olan bereket, bolluk ve şans gezegeni Jüpiter başta Başak burçları olmak üzere tüm burçları farklı alanlarda koruma altına alacak veya şanslar dağıtacak. Başak burçları son 12 yılın en şanslı dönemine adım atıyorlar. Bu konunun detaylarını Pazar yazımda geniş şekilde ele almıştım. Bugün genel hatlarıyla burç yorumlarında tekrar okuyabilirsiniz. Bugün itibariyle ise, öğle saatleri biraz gergin görünüyor, uzaşmacı olmaya çalışmakta veya belli belirsiz bir stres hissedilirse geçici olduğunu bilmekte fayda var. Aile ve ülke başlıklı konular mücadele alanlarımız olabilir. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde sorumlu olduğunuz konularda fedakarlık etmeniz gerekebilir. Aile içindeki mevzular canınızı sıkabilir. Geçmişe yönelik konular açılabilir. Güven arayışı içinde olacağınız zamanlar içindesiniz. Kendi iç sesinizi dinleyerek çıkış noktası bulabilirsiniz. Sabırlı olun. Gün içinde sosyal konulara zaman ayırmak size iyi gelecektir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aynı kişilerle aynı çatı altında iş yapmanız sizi bunaltıyor. Ancak biraz bencilce davrandığınızı görmelisiniz. Her alanda başarı sağlıyor olmanızdan dolayı onlara da yardımcı olmayı denemelisiniz. Bu tavır size çok yakışacak

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca iletişim, seyahatler ve aşk hayatınızda ani ve sürpriz fırsatlar elde edecek bir enerjidesiniz. Bu zaman diliminde keyifli diyaloglar geliştirebilir, beklediğiniz haberleri alabilir ve aşk hayatınızda yeni teklifleri değerlendirebilirsiniz. İlişkisi devam edenlerin tatil planı yapabileceği ve keyifli görüşmeler gerçekleştirebileceği bugün, ruhunuzun ihtiyaçlarını belirlemeniz ve sizi gerçekten iyi hissettiren ortamlarda bulunmanız faydalı olacaktır

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kendinizi, ruhunuzu keşfetmek, yardımlaşmayı ön plana çıkarmak ve daha ruhani şeylerin peşinde koşmak isteyeceksiniz. Jüpiter 1 yıl boyunca sizi her türlü olumsuzluk karşısında koruyacak.