Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2015.08.17 tarihli Terazi burcu yorumu

Sürprizler, heyecan verici maceralar size çekici gelebilir fakat skandallardan uzak durmanız gerekiyor. Marjinal kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve birden bire başlayan aşk maceralarına atılabilirsiniz. Özgür ilişkiler sizi de özgürleştirebilir ve hayata bakış açınız tamamen değişebilir. Kaderinizdeki kişiyle karşılaştığınızı düşünebilirsiniz ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sizi rahatsız eden konulardan ve ortamdan uzaklaşacaksınız ve sevdiğiniz yerlerde dolaşacaksınız. Sevdiğiniz ile birlikte davetlere gidebilir ve ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Kalabalık sosyal ortamlara girmeniz ve bu ortamlarda oldukça hareketli saatler geçirmeniz mümkün. Bazı gelişmeler yaşayabilir ve sosyal hayatınızdaki şartların iyiye doğru değiştiğini görebilirsiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İş dünyasından insanlarla bir araya gelmek için çok uygun bir gündesiniz. İşinizle ilgili sunum veya kişisel tanıtım yapmak, kartvizitler dağıtmak yoluyla değerli kariyer fırsatları yaratmanız zor olmayacaktır.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yalnızlık duygusu tarzınız değil ama bugün, kendinizle baş başa kalmaya ihtiyacınız var. Değişim içinde olan yapınız yüzünden çevrenizi şaşırtıyorsunuz. Hareketli tarzınıza ters olarak, ağır ve güçlü kararlar alarak, geleceğinizi güvenle bakmak istiyorsunuz. Bugün öfkelerinizi kontrol etmelisiniz.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Evinizi, ailenizi ya da yaşadığınız yeri ilgilendiren konularda bazı değişiklikler yapmak ya da adımlar atmak istiyorsanız, her ne kadar konunun muhatabı kişiler kulaklarını tıkamış olsa da, düşüncelerinizi dile getirmelisiniz.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Resmi ve kurumsal işlerle uğraşabileceğimiz, detaylı işlere yatkın, sistemli hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Gün, doktor randevuları, sağlık başlıklı işler, muhasebe, bilgisayar işleri için uygundur. Mide hassasiyetleri yaşanabilir. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde bilemediğiniz konular nedeniyle kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Gizli düşmanlar gündeme gelebilir. Sizi hapseden kontrol dışı olaylar gerçekleşebilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Kendi iç dünyanızla ilgili engelleri aşmak isteyebilirsiniz. Akışta kalmanız gereken zamanlardasınız.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

BUGÜN bir çok olayın üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Birçok kişinin zorlandığı konularda pratik zekanız önem kazanıyor.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile iletişim alanında muazzam fırsatlar elde etmiş oluyorsunuz. Beklediğiniz haberleri alabilir, iş görüşmeleri yapabilir, partnerinizle olumlu kontak kurabilir, yakın çevre desteğini alabilir ve seyahatlere çıkabilirsiniz. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu ile ikili ilişkilerde bir teklif veya haber alabilir, partnerinizle etkinliklere katılabilirsiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizden ve arkadaşlıklarınızdan beklediğiniz destek, sizi ilişkilerinizde kırılgan yapabilir. Geçmişle ilgili konular gündeminize oturabilir. Geçmiş hatalarınızı iyi analiz etmeli, maddi konularda daha uygun davranmalısınız.