Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2015.09.09 tarihli Terazi burcu yorumu

Çalışmalarınızı büyük bir heves ve istekle yapacaksınız. Yeni projeler yapmak için harekete geçebilirsiniz. Ekip çalışmaları ve organizasyonlarda başarılı olacaksınız. Kardeşlerinizin veya arkadaşlarınızın yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz ve düşünceleriniz tamamen değişebilir. Katılacağınız bazı etkinliklerde karşılaşacağınız kişilerle arkadaş olabilir ve ilginç teklifler alabilirsiniz. Veya almış olduğunuz teklifleri gözden geçirebilirsiniz. Farklı felsefeler ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz konular dikkatinizi çekecek. Değişime zorlayan olaylar sizi yorabilir fakat aynı zamanda şanslı olduğunuzu düşüneceksiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Kendinizi rahat ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Bu, insanların hoş sohbetinize çekilmesini sağlayabilir. Sosyal ortamlara girin. Özel olduğunu düşüneceğiniz bir insan sizinle ilgilenebilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Kendinizi rahat ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Bu, insanların hoş sohbetinize çekilmesini sağlayabilir. Sosyal ortamlara girin. Özel olduğunu düşüneceğiniz bir insan sizinle ilgilenebilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Uzun vadeli hedeflerinizi, iş birliklerinizi ve ilişkilerinizi ilgilendiren konularda sürprizlere açık birkaç gündesiniz.

Ya da oldukça beklenmedik veya alışılmadık yöntemler deneyerek sayılan başlıklarda ilerleme kaydedebilirsiniz. Size baskı kuran veya zorlayan kişilere dikkat edin ya da aynı hatayı başkalarına yapmadığınızdan emin olun. Duygusal sorunlar iş ve sorumluluklarınızı engellememeli. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konular ve halledilmesi gereken işler gün genelinde ön planda. Duygularımızla hareket edebiliriz. Genel hatlarıyla farklı ve sürpriz gelişmelere açık ya da farklı şeyler denemek istediğimiz, alışılmadık yollardan ilerleyebileceğimiz birkaç günlük süreçdeyiz. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızla ilgili konularda daha fazla mücadele etmek durumunda kalabileceğiniz bir gündesiniz. Gelecek yönünde kararalar alabilirsiniz. Bu konuda üstlerinizden alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Gün içinde alternatif planlar üretmek isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir. Annenizle ilgili konuları ihmal etmeyin.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz bir arkadaşınızın üzüntüsü sizi de sarsabilir. Tam her şey yoluna giriyor derken çıkacak birkaç küçük aksilik moralinizi bozmamalı.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde aile yaşamınıza ve ailevi konulara odaklanabilir, onların problemleri ile meşgul olabilirsiniz. Hayatınızla ilgili yeni kararlar alabileceğiniz bugün, ilişkilerinizde daha sıcak ve sevgi dolu tavırlarla yaklaşmayı tercih etmelisiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklı işlerinizde ve sosyal çevrenizde şans sizden yana gözüküyor. Her zamanki tavırlarınızdan farklı davranacaksınız. Özel hayatınızda esnek tavırlarınızla partnerinize kulak vereceksiniz.