Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2015.10.03 tarihli Terazi burcu yorumu

Şimdiye kadar farkında olmadığınız yönlerinizi keşfedebilirsiniz. İlginç gelişmelerin meydana geldiği bir dönemdesiniz ve olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Böylece isteklerinizi gözden geçireceksiniz ve beklemediğiniz durumların ortaya çıkması ile birlikte bilinçaltınız uyanacak. Çocukluk günlerinizi ve anneniz ile ilgili duygularınızı gözden geçirebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde sevdiklerinizden alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiklerinizin sıcak ilgisi moralinizi yükseltecek.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Ortaklaşa yapılan bazı masrafların artması, sizi çeşitli önlemler almaya itebilir. Başkalarıyla kullandığınız kaynakları korumak ve azalmasını engellemek için tartışmalar yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Parasal yönü olan konularla ilgileneceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Belirsizlikleri gidermek için bazı yakın kişilerle görüşmelerde bulunabilirsiniz. Detaylara dikkat etmelisiniz.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Gerçekçi düşündüğünüz zaman, bazı plan veya projelerinizi bir süre için askıya almanın ya da saha kenarından takip etmenin daha doğru olacağını görebilirsiniz.

Ancak, başarı elde edemediğiniz durumlar olsa dahi, bu sizi yıldırmamalı ve zaman içinde denemeye devam etmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oldukça hareketli bir süredir ağırlıklı olarak yazdığımız konuların gündeme taşınabileceği bir gündeyiz. Sabah saatlerinde gergin hissedebiliriz veya gergin ortamlar söz konusu olabilir. Ancak, iletişim kurma becerimizin arttığı saatlerin de aynı sürece denk gelmesi mantıklı konuşmaları ve ortamı sakinleştirmeyi mümkün kılacaktır. Öğle saatleri civarında ise, inişli çıkışlı durumlar, kararsızlıklar, net olmayan ortamlar, dalgınlıklar veya yanılgılar harekete geçmeyi, kararlar almayı zorlaştırabilir. Aşırılıklara kaçmamamız, inatçı yaklaşımlardan ve abartılı söylemlerden uzak durmamız gerekebilir. Ancak, öğle sonrası saatlerde rahatlıyoruz ve istediğimiz konularda ya da ilişkilerimizde daha rahat ilerleme şansı buluyoruz. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde hayatınıza yeni anlamlar katmak için başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Hayatınızı sorgulayacağınız bir gündesiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sizi ruhsal olarak etkileyecek olaylar yaşayabilirsiniz. Bazı konuların netleşmesi sizi rahatlatacaktır. Duygusal olarak dalgalanmalar yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Mühür... Cesaretlisiniz ve kolayca bir şeyden vazgeçmiyorsunuz. Bugün de pes etmeyin. İşinizdeki başarınızın arttığını göreceksiniz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde finansal konular, aşk hayatınız, kendi enerjinizi ve yeteneklerinizi sergileyeceğiniz alanlarda ve çocuklarınızla ilişkilerinizde problemler yaşayabileceğiniz bir zamanda iken, 17.00 sonrasında çok daha rahat iletişim kurabileceğiniz, aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde etkili paylaşımlarda bulunabileceğiniz, enerjinizin yükseldiği bir zamanda olacaksınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızla planlarınız devrede olacak. Az tanıdığınız insanlarla iyi vakit geçirip ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Bir seyahat fikri aklınıza yatabilir. Hayat beklentileriniz yüksek olacak.