Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2015.11.04 tarihli Terazi burcu yorumu

Bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz. Sürprizler ve değiştirici güce sahip etkileyici kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Ancak güç mücadelesi yapmayın ve güçlü kişileri karşınıza almaktan kaçının. Bugün meydana gelecek olan Güneş Tutulması sizi doğrudan etkilemiyor fakat tutulma anında açığa çıkacak olan kozmik enerjiyi kuvvetli hissedeceksiniz ve içinizden yükselen arzuları denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Ancak sevdiklerinizin ilgisi ve sıcak davranışları moralinizi yükseltecek. Bu arada iyimser kişilerin davranışlarını fazla sorgulamayın. Özellikle size yardımcı olmaya çalışanlara karşı daha nazik olmalısınız.

Terazi burcunun bugün genel durumu

İnsanların size doğru bir çekim hissedeceği saatler geçireceksiniz. Cazibeniz sizi ilgi odağı yaparken, ilgiden hoşlanıp sosyal ortamlarda geçirmeye ayırdığınız vakti de uzatmaya başlayabilirsiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Hesapları kontrol etmek için uygun günler geçireceksiniz. Muhasebe bölümünün yapmış olduğu ufak da olsa bir hatayı bulabilir ve bunu, ileride yükümlülükler getirmeden önce düzelttirebilirsiniz.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sosyal konularla ilgilenmek isteyebilir, meslek grubundan arkadaşlarınızla organizasyonlara katılabilirsiniz. Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak, kendinizi ortaya koyacağınız işlere yönelebilirsiniz. İş hayatınızda en iyisini yapmak için mücadele edeceğiniz bir gündesiniz. Sabırlı olun.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün kıskançlık güdülerinizi denetleme ihtiyacı içinde olacak, hatta kendinize disiplin bile getireceksiniz. Sevgiliniz bu durunmdan çok memnun.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde finansal konular, aşk hayatınız, kendi enerjinizi ve yeteneklerinizi sergileyeceğiniz alanlarda ve çocuklarınızla ilişkilerinizde problemler yaşayabileceğiniz bir zamanda iken, 17.00 sonrasında çok daha rahat iletişim kurabileceğiniz, aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde etkili paylaşımlarda bulunabileceğiniz, enerjinizin yükseldiği bir zamanda olacaksınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Manevi anlamda kendinizi mutlu, şanslı ve tatminkâr hissedeceksiniz. Geri plandan yürüttüğünüz her türlü işinizde fayda sağlayacağınız bir gün geçireceksiniz. Gizli bir aşk karşınıza gelebilir.