Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2016.03.23 tarihli Terazi burcu yorumu

İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve bugün hissettiğiniz huzursuzluktan tamamen sıyrılacaksınız. Daha özgür ve farklı davranabilirsiniz. Konusunda uzman ve isim yapmış kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve onların davranışlarından etkilenebilirsiniz. Böylece rahatsızlık hissettiğiniz her ne var ise, bir kez daha gözden geçirebilirsiniz ve bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Farklı organizasyonlar ve ilginç konular ilginizi çekecek. Sürpriz aşklar yaşamanız mümkün. Ancak ilginizi çeken kişiler ile yakınlaşmadan önce hakkında araştırma yapın. Akşama doğru duygularınız yükselecek ve kendinize olan güveniniz artacak.  

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bugün, iyimser olmanızı sağlayacak etkiler almanız mümkündür. Ancak; bazı konular üzerinde düşünürken hoşunuza gitmeyen noktalara takılıp kalabilirsiniz. Bundan kaçının. Çevrenizden yardım isteyin.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Her şeyi tüm açılardan ele almaya çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Zihninizi bu kadar yormamalısınız. Derinlemesine incelemeler yapmak elbette iyi ancak nerede durup başka alana geçeceğinizi iyi kararlaştırın.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sosyal konulara ilgi gösterebilirsiniz. Başkaları için yapabileceğiniz hizmetler olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda hızlı karar almamalısınız. Çatışma içinde olduğunuz konuları kabullenmeye çalışın. İş hayatınızda sorumluluklarınız artabilir. Zihinsel süreçlerinizde sizi karmaşaya sürükleyen olaylar yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Siz e akıl verenleri dinler gibi yapıp kendi bildiğinizi uyguluyorsunuz. Bu durum ve düşünceniz fark edilmemeli. Aksi taktirde işleriniz kötüye gidebilir.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Zihin dünyanızdaki pozitif enerji ve iyimser etkilere rağmen bugün unutkanlık ve dalgınlıklara hem günlük hayatınızda hem de trafikte dikkat etmelisiniz. Eğitim, eşle iletişim konularında belirsizliklerle karşılaşabilir, karşınızdaki insanlar yalan mı söylüyor doğru mu ayırt edemeyebilirsiniz. Genel sağlık durumunuza özen göstermeniz, fiziksel ve mental olarak dinlenmeniz gereken bir gündesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür, ilişkilerinizi ve özel yaşamınızı etkileyecek. Yaşadığınız ilişkide problemleriniz varsa çözüm bulmak üzere harekete geçebilirsiniz. Anlaşma ve kontratlar gündeminizde yer alabilir.